Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az hogy az izom megy le az...

Az hogy az izom megy le az marhaság?

Figyelt kérdés
Szerintem IGEN! És csak butítás! Az izomban vannak némi glikogén raktárak ugyanúgy mint a májban is, amik tényleg előbb és viszonylag hamar kimerülnek! De az izmok elhelyezkedése és darabszáma fajlagos tulajdonság hogy lenne már kevesebb belőle, vagy fogyókúrakor valamelyik felszívódik vagy mi?! Vagy nem is értem hogy gondolják...az izomrostok keresztmetszete tud nőni vagy csökkenni. PONT. Utána (a glikogénraktárok után) a zsír jön, arra van hogy éhezéskor felszívódjon! A szervezet nem HÜLYE nem fogja a nem erre való szöveteket ténylegesen elbontani ha még van más ami erre való! ... Durva anorexiába igen, ott már elkezdi magát bontani a szervezet. Az más kérdés hogy igaz az hogy éhezés után sem tűnnek el a zsírsejtek csak kisebbek lesznek, és hamar újra feltöltödnek zsírral, ergo könnyen visszajöhet, de hogy izmot fogysz egy baromság... SZERINTEM.
2011. ápr. 12. 21:32
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:
egyébként én nem foglalkozom testépítéssel de ha mondjuk 70kg vagy akkor az 140 vagy 210g fehérje/nap vagy mi? már csak azért mert ennyit az átlagember simán összehoz odafigyelés nélkül is nem?
2011. ápr. 14. 17:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!