Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leadhatok koplalással 10...

Leadhatok koplalással 10 kilót? és mennyi idő alatt? és utána mi lesz? Mennyire tartós?

Figyelt kérdés
nem vagyok túl nagyétvágyú. mindent eszek csak mértékkel. ami mások szerint elég kevés. gondolom összeszűkült a gyomrom. már 5-6 kilót leadtam. de most is van aki dagadtmak nevez. most 54-55 kg vagyok. 45 akarok lenni. 150 cm vagyok. 16/l
2011. nov. 6. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Veszélyes lenne, és nem is indokolt. De ha a célod a menstruációs ciklusod felborítása, akkor hajrá.
2011. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ha leadsz még 10 kilót (45 kilóig lemész) akkor meghalsz. illetve lehet csak nagyon beteg leszel, és majd beájulsz egy busz alá ugye. de ha villamos elé ájulnál, és ketté vágna, akkor azt te fogyásnak tekintenéd? mert akkor ebben az irányban tervezheted a továbbiakat.
2011. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Dehogy hal meg. 150 centi, nem tudtok olvasni? A 45 kiló egy 150 centis lánynak, de még nőnek is teljesen normális. Mondhatni, az 55 az már túlsúlyos.


Viszont hülyeség koplalni, az igaz, hogy az veszélyes, és ráadásul vissza is hízod. Egyél több zöldséget, kevesebb szénhidrátot, iktass be legalább heti 3 óra tornát vagy futást pluszba, az eddigiek mellé, és fogyj le lassan.

2011. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Én tavaly ugyanennyi voltam, mint te most. Magasságom is ennyi volt. Biztos vagyok benne, hogy a 10 kiló az sok lenne. Max 5kg!

szerintem ne koplalj, hanem mértékkel egyél. De ha mindenképpen a koplalást választod, akkor egyél nagyon sok gyümölcsöt és vitamint. Különben, ahogy az előttem írták tényleg betegre koplalod magad.

2011. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

koplalással adná le --> meghal(6)na. eddig is feltételes móddal írtam, nem? ne forgassuk már ki.

egyébként, kipróbáljuk?

2011. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

jó nem akartam magam halálra koplatlni. eszegetek. csak keveset. mostanában nincs is étvágyam. sokat stresszelek.

de köszi a válaszokat.

2011. nov. 12. 06:43
 7/17 anonim ***** válasza:

..

nekünk válaszadásnál az egészséged az egyik szempont, mint hogy olyan választ adunk, amit magunk megfogadnánk. innentől kezdve például én mielőbb rendezném a fejemben a stresszes dolgokat, elkülöníteném az étkezési szokásaimtól, és elkezdenék odafigyelni, hogy elég húst zöldséget vitamint egyek, pláne ha stresszes az életem. mondjuk kié nem az..

2011. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
egyébként miért nem nézed meg pontosan mennyit kell enned fogyáshoz? tulajdonképpen ezek teljesen jól számszerűsíthető dolgok.
2011. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Én egy hónap alatt adtam le 10 kilót durva koplalással, de pár hónap alatt visszajött az egész. szóval nem jó ötlet.
2011. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

ne csináld ha szeretnéd tudni miért ne akkor én tudok neked mesélni nem is keveset ha gondolod vegyél fel msn-re itt a címem:

szancsika@mailbox.hu

2011. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!