Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leadhatok koplalással 10...

Leadhatok koplalással 10 kilót? és mennyi idő alatt? és utána mi lesz? Mennyire tartós?

Figyelt kérdés
nem vagyok túl nagyétvágyú. mindent eszek csak mértékkel. ami mások szerint elég kevés. gondolom összeszűkült a gyomrom. már 5-6 kilót leadtam. de most is van aki dagadtmak nevez. most 54-55 kg vagyok. 45 akarok lenni. 150 cm vagyok. 16/l
2011. nov. 6. 13:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

le, 2 hónap alatt, visszahízol, semennyire

---

150-hez tényleg sok az 55 kg, a 45 ideális lenne. De koplalással nem fog sikerülni, lefogysz, visszahízol, mire észbe kapsz, már 60 leszel, és kezdheted elölről. Az egész életed koplalásból és hízásból fog állni. Ezt akarod?

2011. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
sportolnék. de nincs időm rá.
2011. nov. 23. 20:54
 13/17 anonim ***** válasza:
nekem sem, ezért szoktam harcművészeteket ajánlani.
2011. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
azt szivesen csinálnám. de az időm az ugyanannyi rá. és nincs is pénzünk ilyen drága órákat venni. :/
2011. nov. 27. 03:15
 15/17 anonim ***** válasza:

küzdősport olcsóbb.

nem tudom, ha nincs időd, hát nincs időd. egészségesen még tudsz enni, mert az kb. ugyan annyi idő mint egyéb holmikat megenni. plusz 5 perces intenzív erősítéseket is be lehet iktatni holtidőkbe, plusz ennyivel korábban kelni, később feküdni.. napi 5 teljes terheléses edzés a testnek, és már az izmok valószínűleg kicsit nagyobb gázon fognak üzemelni.

2011. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

köszi

csak az a gáz h depresszió miatt rá se tudok nézni az ételre

2011. nov. 27. 14:03
 17/17 anonim ***** válasza:
lelki dolgokat nagyon hosszú lenne fórumon át rendbe rakni. ezt neked vagy a pszichológusodnak kell megoldania.
2011. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!