Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki elégedetlen az alakjával? Túl kövérnek vagy túl soványnak találja magát? Ha igen, tesz ellene valamit? S mit?

Figyelt kérdés

Ugye rengetegszer látni a siránkozó szavakat, hogy jaj, nem tetszik az alakom, de sajnos báááármit csinálok, nem tudok fogyni/hízni, pedig én annnnyira akarom, csak hát az a fránya genetika meg a csontok.

Na én arra lennék kíváncsi, hogy mi ez a bármi. De nem úgy, hogy "hiába eszek sokat, nem hízok", mert ennek az égvilágon semmiféle információtartalma nincs, hanem mondjuk írd le egy átlagos napi kajádat. vagy a tegnapit. Meg az azelőttit. Meg az azelőttit.


Ugyanis ahogy észrevettem, az embereknek marhára nincs fogalmuk a helyes táplálkozásról, pláne mivel a kifejezést nőimagazinos fogyókúrákkal és salátazabálással társítják. Ami hülyeség.

Na meg azt hiszik, hogy a koplalással fogyni fognak. Ami természetesen nem fog jól sikerülni, aztán csodálkoznak, hogy miért van szar kedvük.


És igen, van a tarsolyomban egy-két recept az áhított alak elérésére. Meglepően egyszerű módok.


2012. ápr. 17. 19:04
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
A kajáról nem mondok le, inkább mozgok 5x annyit.
2012. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
jogos a kérdés.
2012. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Hát én most értem el azt a pontot, hogy már nem vagyok elégedett az alakommal, úgy hogy biza megkezdődik a nagy sportélet, ami kimaradt mostanság eléggé. Amúgy elégedett voltam/vagyok magammal, még pár kiló plusszal is, mert meglepően jól állt nekem, csak most elértem azt a bizonyos határvonalat és azt már nem lépem át :)

Szóval új élet, új alak :) Ennyi, nincs depi, jaj de ronda vagyok meg ilyenek, csak változtatok egy csöppet :)

2012. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
50%
Az alakommal nem vagyok elégedetlen. Nagyon jó géneket örököltem, ez is benne van a pakliban, meg 10 évig versenyszerűen úsztam. Nem vagyok se kövér, se vékony, az alakommal teljesen meg vagyok elégedve. Egyedül a feszesség az, ami még lehetne tökéletesebb. Nincs rajtam narancsbőr, de lehetne sokkal feszesebb is a fenekem, combom. De bicajozok és sok vizet iszom. És helyesen is táplálkozom, már amennyire lehet. Szóval nem igaz, h minden nő elégedetlen az alakjával. :P
2012. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim válasza:

áh nálam ez ment évekig, aztán egyszer vérszemet kaptam, lefogytam 10 kgt, és azóta tartom

tartani sokkal könnyebb, mint fogyni

megszenvedtem azzal, hogy fogyjak, de tartani a súlyt elég kényelmes, bár igaz, pár dolgot véglegesen változtattam az étrendemen

2012. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim válasza:

Nem tudom én imádok enni! És nem azt nézem evés közben, hogy mennyit hízom tőle. Mondjuk nincs is rossz alakom szerintem, a testsúlyom normál csak van egy kicsike hasam meg testzsírom de nem sok lehet. De ennyi kell :D Nem is szívesen lennék pálcika XD

Fogyókúra XD na ne nevetted. Mondjuk van időszak amikor nem vagyok annyira éhes, de valamikor meg nagyon.

De én megvagyok elégedve magammal. :D

2012. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:

van kb 5 kg felesleg rajtam. És hogy lemenjen, hát nagyon minimálisat eszek. (de nem éhezek) És próbálok minél többet mozogni. 170/65

17/L

2012. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

# 4

Még szerencse, hogy egy árva szóval sem írtam, hogy minden nő ilyen lenne. Látom az értelmezési mechanizmus megint üt többeknél is.


# 7

Na és kedves heteske, elmesélnéd, hogy pontosan mi az a "nagyon minimális", amit eszel? És hogy miért hiszed, hogy ez majd sikerülni fog? Mert ha azt eszed, ami épp van, csak keveset, akkor nem fog sikerülni.


És elárulok egy titkot: azt a szót, hogy "fogyókúra" el kell felejteni.

2012. ápr. 17. 19:16
 9/46 A kérdező kommentje:

Bakker, és áttették... pedig nem véletlenül oda tettem fel, ahova, ne tessék engemet hülyének nézni, oké? Aki a fogyúkúrarovatba téved, az már megpróbál valami tudást összeszedni, de a kérdés legfőképpen azokhoz szólt, akik tudás nélkül vágnak ebbe bele.

És azért szexualitás, mert sok vita van a lányok alakjáról, főleg az elhízásról, aztán írják, hogy "azért hízok el, mert nem tudok lefogyni, jaj".

2012. ápr. 17. 19:18
 10/46 anonim ***** válasza:

Ma reggelire fött tojást ettem, egy nagyon kevés kenyérrel.

És almakrémleves volt az ebéd. A vacsorát meg kihagyom.

És probálok egy olyan étrendet összeállitani magamnak hogy legyen vitamin is és azért tápláló is legyen.

2012. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!