Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki elégedetlen az alakjával? Túl kövérnek vagy túl soványnak találja magát? Ha igen, tesz ellene valamit? S mit?

Figyelt kérdés

Ugye rengetegszer látni a siránkozó szavakat, hogy jaj, nem tetszik az alakom, de sajnos báááármit csinálok, nem tudok fogyni/hízni, pedig én annnnyira akarom, csak hát az a fránya genetika meg a csontok.

Na én arra lennék kíváncsi, hogy mi ez a bármi. De nem úgy, hogy "hiába eszek sokat, nem hízok", mert ennek az égvilágon semmiféle információtartalma nincs, hanem mondjuk írd le egy átlagos napi kajádat. vagy a tegnapit. Meg az azelőttit. Meg az azelőttit.


Ugyanis ahogy észrevettem, az embereknek marhára nincs fogalmuk a helyes táplálkozásról, pláne mivel a kifejezést nőimagazinos fogyókúrákkal és salátazabálással társítják. Ami hülyeség.

Na meg azt hiszik, hogy a koplalással fogyni fognak. Ami természetesen nem fog jól sikerülni, aztán csodálkoznak, hogy miért van szar kedvük.


És igen, van a tarsolyomban egy-két recept az áhított alak elérésére. Meglepően egyszerű módok.


2012. ápr. 17. 19:04
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
a kövér emberek szenvednek hidd el. ez a "fogadjuk el magunkat olyannak amilyenek vagyunk" dolog, meg egy nagy hazugság..mindenkinek, de főleg önmagunknak.
2012. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolóval nagyon egyet értek, szerintem mindenki maga ismeri saját magát, és saját szervezetét, én ugy gondolom hogy tudom mire van szükségem ahoz hogy azt az 5 kg- leadjam. Sok sikert a hízáshoz, de azért szerintem nem kell nekem megmond hogy mi a jó és látványos.

Tudod olyan szakon tanulok ahol elmondják hogy mi hogy táplál, minek nagyobb a vitamin és tápértéke. Én ezzel találkozok nap mint nap.

Jah és még annyit megosztok veled voltam már 60 kg is, és kb ugyan ezzel az étrendel értem el. az 5 kg felesleg annak köszönhető hogy nem becsültem meg azt a 60 kgt és sok sok csokit ettem.

2012. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon ellenszenvesnek tünik az ahogy ir itt másoknak(vagy akár nekem)
2012. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Köszönd magadnak és a többi (eddigi hetek, hónapok, évek) idiótának.

Érdekes hely lehet, ahol azt tanítják, hogy ettől a napi cirka 100 g kajától te majd egészséges leszel. Végülis lehet az egész fitnessipar hazugság, sőt, még az én szervezetem is. Vagy neked van árnyékbioszférás fiziológiád.


De persze én vagyok a hülye.

2012. ápr. 17. 20:20
 25/46 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg örülj magadnak, hogy olyan okos vagy, csak éppen az eredményes hizókurád mellet egy kicsit cérna.
2012. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
90%

örülök, h egyetért velem valaki. engem nem zaklat fel, h 2 méterhez 60 kg, nem is olvastam, amikor ezt írta.


de ahogy válaszol, meg ahogy mindenkinek meg akarja mondani a tutit, az kissé (nagyon) arrogáns. mindenki maga tudja, h mi a jó neki, szóval állj le az oltogatással. nem te fogod megmondani, ki hogyan fogyjon le. problem?

2012. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

Tény, hogy cérna, de nem mondtam, hogy tökéletesen sikerült összehoznom az étrendet, csak egy kicsit javítottam a helyes irányban. Ja, és csak pár hónapja csinálom, nagyobb mértékű hízás nem is nagyon lenne optimális.

Úgyhogy megint sikerült helyesen következtetni ^^


És igen, arrogáns vagyok, mert amíg 7 emberből 6 nem is a kérdésre válaszol, aki meg de, az meg azt hiszi, hogy a kiscicaadagjával majd jó egészséges lesz, ráadásul elolvasni is csesznek, amit írok, addig meg is van rá az okom. Ez a "mindenki maga tudja, h mi a jó neki" meg a legönámítóbb, legön- és közveszélyesebb hazugság amit csak hallani lehet. Nem, az emberek nem tudnak semmit. Az emberek hülyék. Veszedelmesen hülyék. Sajnos. Lassan áttérnk ezórovat-szintre, ahol azt gondolják, hogy ha ő elhiszi, hogy létezik rózsaszín unikornis, az attól létezni fog, és mindenki más téved. Itt ugyanez, ha te csak úgy kigondolod, hogy neked mi a jó, attól még nem lesz valóban igazad. Eme megállapítást meg sajnos naponta többször megerősítik az emberek.

2012. ápr. 17. 20:35
 28/46 anonim ***** válasza:

"Az emberek hülyék. Veszedelmesen hülyék. Sajnos"


És ha nem tévedek te is ember vagy.

2012. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
És amugy a kiscicaadagommal nagyon jól érzem magam hidd el, nem kell értem aggodj.
2012. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Én csak válaszolni próbáltam, de a végén szinte én voltam a hibás.
2012. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!