Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki elégedetlen az alakjával? Túl kövérnek vagy túl soványnak találja magát? Ha igen, tesz ellene valamit? S mit?

Figyelt kérdés

Ugye rengetegszer látni a siránkozó szavakat, hogy jaj, nem tetszik az alakom, de sajnos báááármit csinálok, nem tudok fogyni/hízni, pedig én annnnyira akarom, csak hát az a fránya genetika meg a csontok.

Na én arra lennék kíváncsi, hogy mi ez a bármi. De nem úgy, hogy "hiába eszek sokat, nem hízok", mert ennek az égvilágon semmiféle információtartalma nincs, hanem mondjuk írd le egy átlagos napi kajádat. vagy a tegnapit. Meg az azelőttit. Meg az azelőttit.


Ugyanis ahogy észrevettem, az embereknek marhára nincs fogalmuk a helyes táplálkozásról, pláne mivel a kifejezést nőimagazinos fogyókúrákkal és salátazabálással társítják. Ami hülyeség.

Na meg azt hiszik, hogy a koplalással fogyni fognak. Ami természetesen nem fog jól sikerülni, aztán csodálkoznak, hogy miért van szar kedvük.


És igen, van a tarsolyomban egy-két recept az áhított alak elérésére. Meglepően egyszerű módok.


2012. ápr. 17. 19:04
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Tehát azt állítod, h mindenkinek ugyanolyan az anyagcseréje, ugyanúgy dolgozza fel a szervezete a fehérjét, ugyanolyan hatással van rá a szénhidrát, ugyanannyi cukrot igényel és még sorolhatnám.


Kérdező: ahelyett, h hirdeted itt az igét és újra és újra leoltasz mindenkit, talán gondolkozz kicsit. Lefogytál? Gratulálok! Mindenki ugyanazzal a módszerrel fog lefogyni, mint te? És mi vagyunk a hülyék? Ismételten gratulálok. Ennyire buta nem lehetsz. Várj csak... mégis.

2012. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
sztem az alap kérdés abból indult ki, h sok olyan ember van(énis ismerek), aki kövér, zavarja, és nem tesz a fogyásért semmit. ennek ellenére írjátok itt, hogy hát én meg vagyok elégedve magammal, stb. a kérdés azoknak szólt akik elégedetlenek.
2012. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

Lefogytam...


Jó én itt abbahagytam, dögöljetek éhen felőlem, ilyen mértékű ostobaságot már nem tudok elviselni. Szerencsétek, hogy nem költőnek születtem, és nem tudom rendesen kifejezni, mit érzek...


(75% : Nyilván nem tudlak kényszeríteni, hogy azt csináld, amit mondok, csak minden eddigi tudásommal ellentétben áll, amit csinálsz, és akármilyen hihetetlen vagy nem, _tényleg_ "aggódok". Én csak normális, működő tanácsokat akartam adni a laikusoknak, az istenértis...)


(80% : nyilván nem _pont_ ugyanolyan mindenki, de mégis a DNSünk 99,99%-a ugyanaz, ugyanabból a fajból vagyunk, ugyanarról a bolygóról, ekkora különbség nem indokolt)

2012. ápr. 17. 20:51
 34/46 anonim ***** válasza:
50%
apám! te egyre több hülyeséget mondasz. és nem azért nem tudod "kifejezni" szavakkal, mert nem vagy költő, hanem mert sántít az, amit mondasz. még te is tudod, h nincs igazad. lásd már be. örülj neki, h lefogytál, nem kell ezt szétkürtölni mindenkinek, másokról meg akadj le, mindenki úgy fogy le, ahogy akar. ha nem egészségesen, akkor nem úgy, nem neked a dolgod kiosztani ezért az embereket.
2012. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

99,99% hogy baromi okosnak hiszed magad, de nem vagy az. Szerintem ne hidd magadról, hogy ismered az emberi test működését, ordít rólad, hogy nem jártál orvosira. Ha jártál volna, konyítanál némileg a hormonrendszerhez és ahhoz, hogy ez hogyan kapcsolódik a témához.

SZERINTED, ha annyira okos vagy, mitől van az, hogy a húgommal ugyanazt és ugyanannyit ettünk gyerekkorunkban (ugyanazt kaptuk a szüleinktől, ugyanabban az időpontban), együtt és ugyanannyit mozogtunk (együtt küldtek minket), miközben én betegesen VÉZNA voltam, ő meg kimondottan duci? Pedig nemcsak emberek vagyunk, hanem tesók is, ugyanazok a szüleink.

Továbbmegyek: aki gyerekként vézna, bármennyit eszik, miért hízik el mégis felnőtt korában, ha közben sportol?

És miért van az, hogy én sokkal több kajától nem hízom, mint amennyitől a barátnőm igen?

És miért van az, hogy a fogamzásgátlótól híztam (pedig nem ettem többet, nem nőtt az étvágyam, nem voltam éhesebb, és a súlynövekedés nem víz volt!), és mellette nem tudtam fogyni, amikor nem szedem, akkor pedig visszaáll a súlyom?


Egyetértek veled: nincs genetikailag kövér ember. DE abban, hogy kinek milyen az alkata, az rengeteg tényezőn múlik, nem csak azon, hogy TE kórosan lefogytál. (Mellesleg ezt sem tartom érdemnek.)

2012. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Sajnos nem vagyok elégedett az alakommal. 160/54 vagyok, tinikoromban 52 kiló voltam. Több mint 2 éve otthon kezdtem el tornázni, de nem volt az igazi. 1 éve rávettem magam és kerestem egy jó edzőt, aki a városban a legkeményebb tornákat nyomatja asszonytorna néven. Az volt a gond, hogy ez sem volt elég, mivel csak heti 3 órát tart, így másfél hónapja kerestem kiegészítő sportot. Spinracing mellett döntöttem. Szóval jelenleg 2 spin és 2 asszonytornára járok, bár lehet bevállalok még egyet.


A teljes kiőrlésű kenyeremet én magam sütöm, de azt maximum csak reggelire eszem 2 tojással, vagy egy kis felvágottal sok zöldséggel, vagy zabpelyhet eszek tejjel. Ebédre olyat kell csinálnom amit a párom is megeszik, általában lecsós bulgurt, csirkemellet, halat, csilisbabot(csak csirkemellből), barnarizst, sok sok salátát, gombát, csípős szecsuánit, camambert sajtos rakott krumplit, zöldség levest(egytálételnek) stb. Nem gyakran, de néha eszünk krumplit és durum tésztát is. Vacsorára sajt/tojás/joghurt/kefír/túró csírával, zöldséggel gyümölccsel.

26N

2012. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

[link]


NEM FOGYTAM LE!!! SOHA!! Egyszer nem írtam ilyet, de nem tudtok leszakadni róla, és még én vagyok az idióta??


Még egyszer elmondom, a gyengébb értelmi képességűek kedvéért: egy olyan módszert akartam elmesélni nektek, amit emberek, sportolók, élsportolók milliói használnak, és ami működik, bevált, hatásos, és egyszerű. A célcsoport az, akinek eddig nem sikerült az alakján változtatni, hacsak nincs valami különleges genetikája vagy betegsége, ezzel biztos sikerrel fog járni. Az nem célcsoport, aki meg van elégedve az alakjával, de azért idejön pampogni, mert ma még nem volt meg a napi ostobaságadagja.

2012. ápr. 17. 21:59
 38/46 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Lefogytam...


Ezt írtad 20:51-kor.

És mi vagyunk a hülyék. Naja.

2012. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

. . .


"Világéletemben nagyon vékony voltam fiú létemre (196/60)"


Ezt még a második oldalon. Aztán kétszer is írod, hogy lefogytam, és amikor én írtam, az csak egy ilyen lemondó kiakadás, "lefogytam, igen, bmeg hát persze". Miért kell alapdolgokat külön magyarázni?

2012. ápr. 17. 22:20
 40/46 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy? Alap dolgokat nem vágsz és azt hiszed, te találtad fel a spanyolviaszt, mikor tök hülyeségeket hangoztatsz.
2012. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!