Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki elégedetlen az alakjával? Túl kövérnek vagy túl soványnak találja magát? Ha igen, tesz ellene valamit? S mit?

Figyelt kérdés

Ugye rengetegszer látni a siránkozó szavakat, hogy jaj, nem tetszik az alakom, de sajnos báááármit csinálok, nem tudok fogyni/hízni, pedig én annnnyira akarom, csak hát az a fránya genetika meg a csontok.

Na én arra lennék kíváncsi, hogy mi ez a bármi. De nem úgy, hogy "hiába eszek sokat, nem hízok", mert ennek az égvilágon semmiféle információtartalma nincs, hanem mondjuk írd le egy átlagos napi kajádat. vagy a tegnapit. Meg az azelőttit. Meg az azelőttit.


Ugyanis ahogy észrevettem, az embereknek marhára nincs fogalmuk a helyes táplálkozásról, pláne mivel a kifejezést nőimagazinos fogyókúrákkal és salátazabálással társítják. Ami hülyeség.

Na meg azt hiszik, hogy a koplalással fogyni fognak. Ami természetesen nem fog jól sikerülni, aztán csodálkoznak, hogy miért van szar kedvük.


És igen, van a tarsolyomban egy-két recept az áhított alak elérésére. Meglepően egyszerű módok.


2012. ápr. 17. 19:04
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

Ja, most már tökmindegy :D:D


Mi az a "tök hülyeség"?

2012. ápr. 17. 22:32
 42/46 anonim ***** válasza:
szerinted mi? azt hiszed, van egy bevált formula, ami mindenkire ráhúzható, korra/nemre/alkatra tekintet nélkül. fogd már fel, hogy nem mindenkinem ugyanaz a jó, nincs ugyanolyan hatással senkire egy étrend/sport, bármi. tudod vannak dietetikusok, akik RENGETEG dolgot figyelembe véve állítják össze az emberek étrendjét/sportolását EGYENKÉNT. Mert nincs két ugyanolyan ember, nincs két ugyanolyan szervezet, tehát mindenkinek más a jó. Komprende???? Vagy leírjam még 10szer?
2012. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Akkor az a többmillió él- és hobbisportoló mind valami spéci faj szülötte, akik ennek tudatában vágtak bele az egészbe, azért nem hallottam még egy esetről sem, amikor ez nem hatott volna...
2012. ápr. 18. 10:41
 44/46 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok elégedett teljesen magammal, bár van amivel igen,mert már sikerült fogynom.És ehhez főként szerintem az segített hozzá , hogy emeltem a mozgásadagomat . Heti 5 ször sportolok( 2x másfél óra aerobik , egyik nap egy órát futok , a további 2 nap pedig séta, itthoni dvd-re aerobik ,és sok hasizomgyakorlat, nyáron meg úszni fogok) szóval teszek ellene , azzal hogy többet mozgok még ha érettségi időszak is van . Szóval én olyan 4-5 kg-t szeretnék még leadni , 5-öt már sikerült , vagy igazából nem tudom. A tükörben, és a mérőszalagban bízom inkább :D.Én sem eszem sokat ,mert sajnos alacsony vagyok nagyon , és mivel nem sok a felesleg nekem is nehezen megy le mint ahogy az egyik válaszoló írta. Hogy a kérdésedre is válaszoljak írok egy étrendet , mondjuk múlt hétről ( 2 napja nem ettem , de nem a fogyás miatt :/ ) reggeli : egy szelet pirítós vaj nélkül(graham kenyér , nem tudom hány gramm de egy szelet 50 kcal), szűztea citrommal és édesítőszerrel

ebéd : 2 db tojás salátával ( öntet nélkül)

vacsora : párolt zöldségek.


az után pedig reggeli : 1 főtt tojás, kb 10 kis karikára vágott uborka ,kávé

délelőtt suliban ettem egy sárgarépát

2órakor ebéd: 2 ek. barna rizs,savanyúkáposzta

uzsi 4kor 2db paradicsom, kávé

vacsi 7kor: 100ml kaukázusi kefir, fél uborka.

Nagyjából tehát így szoktam én . Próbálok megtenni mindent azért hogy elégedett lehessek .

2012. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:

hát én pl. elégedetlen vagyok. 160/63

februárban elkezdtem heti 3* járni aerobicra, meg kétszer még otthon tornázni.

elkezdtem figyelni rá, hogy mit eszem (a paleo az irányvonal, amikor csak tudom, tartom) és azt vallom, hogy nem koplalok, vagy nem eszem a normális adagnál kevesebbet, mert nem egészséges, inkább lassan, de biztosan szeretnék fogyni., kis adagok, többször egy nap, szedek vitamint, stb.

Na hát egy grammot nem sikerült így leadnom, csak olyan havi +1 kg. jött fel..

aztán nemrég kiderült, hogy baromi nagy ciszták vannak a petefészkeimben, szóval valószínűleg hormonális eredetű, hogy nem tudok fogyni. folytatom tovább, aztán ha akkor sem kezdek el fogyni, ha már nem lesznek a ciszták, akkor elkezdek kétségbe esni.

2012. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:

A kolléganőm tök vékony és fogdossa a nagy semmit a hasán, hogy le kéne fogynia.


Nem anorexiás, x kiló alatt már ő is csontsoványnak látja magát és az alá a súly alá nem is megy, inkább eszik rendesen. Plusz nem is koplal, rendesen hozza a főt étteleket és nassol.

2014. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!