Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elegem van hogy nyáron nem...

Elegem van hogy nyáron nem tudtam lefogyni es elpocsekoltam az időm, mit tegyek akkor hogy most suli időben fogyjak le?

Figyelt kérdés

Főleg a nagy combjaimat akarom leadni mert nagyon nagy es nem akarok egész évben igy járni jo lenne lefogyni belőle vagy tiz centit vagy elég a hat is...

Most akkor suli közben kezdjek dietazni sportolni kevesebbet enni es egeszsegesen es akkor fogyok onnan?

Mert két három hónap alatt csak érnek el változást.. ötlet?


2014. aug. 31. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdésben melyik részre írtad?:)
2014. aug. 31. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:

"Elegem van hogy nyáron nem tudtam lefogyni es elpocsekoltam az időm, mit tegyek akkor hogy most suli időben fogyjak le?

"


Erre

2014. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha ujra dietazok es mozgok sokat a héten akkor beindul a fogyás es elkezdek újra fogyni?
2014. aug. 31. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet.
2014. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sok mindentol függ?
2014. aug. 31. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, elég sok dologtól.
2014. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, tedd meg, ami tőled telik s meglátod. Mozogni úgyis érdemes az egészséged, közérzeted miatt, a helyes táplálkozás sem csak a karcsúság miatt fontos, garanciát viszont senki sem ad, hogy x hónap alatt y kilót fogysz n módszerrel.
2014. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!