Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs mese, muszáj lesz...

Nincs mese, muszáj lesz strandra menni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Júniusban megszületett a kisfiam így jövőre már "strandérett" lesz, ami alól éveken keresztül rafkósan kibújtam. De neki nem mondhatom, hogy "azért nem megyünk a strandra kisfiam, mert anya szégyenli a testét"! Nem vagyok katasztrófális formában magamhoz képest, de a narancsbőr miatt egyszerűen nem merek levetkőzni mások előtt. Megmondom őszintén pár éve egy elektromos,fóliázós, több alkalmas kezelésre is befizettem, de semmi eredménye nem volt. A barátnőmnél pedig fantasztikus hatást ért el. Mások vagyunk. Az én szervezetem baromira megköti pl a vizet. Hiába ittam a kezelés alatt is napi 5 liter vizet meg azt hiszem gyermekláncfűgyökér teát, abszolút nem hajtott meg. Úgy gondolom még időben vagyok, hogy nyárig kezdjek magammal illetve a narancsbőrömmel valamit, magam miatt, a kisfiam miatt és a párom miatt is. Mit tanácsoltok?
2014. nov. 25. 10:21
1 2
 11/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy egy 1 éves gyerek kikövetelné a strandra járást, de azért csak hajrá. De ha lehet, akkor ne csodakezelésekre járj, hanem nézd át az étkezésedet, iktass be mozgást. Az okot szüntesd meg, ne a tüneteket akard kezelni.
2014. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!