Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Gastroyal által...

Mit tudtok a Gastroyal által hirdetett fogyókúrás menükröl? Próbáltátok? Ha igen, milyen eredményt értetek el?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 Esme.avantgarde válasza:

Update-Norbi most bontott velük szerződést,mert csaltak az ételek összetevőiben, úgyhogy én a Gastroyaltol nem rendelek ,az biztos. Teletál ételfutártól már rendeltem, picit drágább, de sokkal jobban néznek ki az ételek,finomabbak is. Ha megnézed a kalóriatartalmakat és számolsz,nem ész nélkül rendelsz, lehet vele fogyni.

Én akkor rendelek,ha anyu éjjeles...3 hetente. Fogyásom nem hátráltatja,átl. fél kiló/hét.

2010. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim válasza:

Szia!


Az én anyukám 25 kilót fogyott 6 hónap alatt ezzel a módszerrel, amit nem mellékesen azóta is tud tartani és végre itt nem jelentkezett utána a szokásos jojo effektus!!!!Szóval én csak ajánlani tudom!!!!

2010. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim válasza:
Én kipróbáltam, februárban beválogattak a száz közé, akiknek aztán ingyen adták az abc menüt egy hónapig. 10 kilót fogytam tőle egy hónap alatt:)
2010. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben működik, 2 hónap alatt 21 kilót fogytam. Nem éheztem, és nem egyfolytában ugyonolyan ételt ettem, hanem válltozatosat, amit diatetikus segítségével állítottak össze. Az első hozzászolóhoz meg csak annyit, hogy mindenkit lehet pocskondiázni, DE ezt nem. Az étel finom, válltozatos, és jól néz ki, ha szerinted nem akkor te nem ezt etted. És ha ennyire mebízol norbi fiúban akkor egyed és foggyál fél kilót ahogy irtad... és pedig eszem a gastroyal-t és sokkal többet fogyok. Szerintem mindenki próbálja ki! Én vagyok az élő példa! :)
2010. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:

Az Update Norbiról annyit, hogy annak idején kipróbáltam az első helyet, ahol terjesztette a menüit. Pocsék volt, számomra ehetetlen.

Onnan távozott, állítólag nem ő csinálta rosszul.

A következő helyről is rendeltem, ahol megint felbukkant (az már a sajátja volt). No, onnan penészes süteményt hoztak rögtön az első napon, mellé meg tök más kaját, mint amit rendeltem. Persze, nyilván, ott sem ő volt a hibás. Sűrű elnézést kértek, hogy majd küldenek másik sütit, de valahogy nem volt hozzá gusztusom.

A Gastroyalos Best of-ra viszont semmi panaszom nem lehetett, ráadásul heti 1 kg lement tőle, méghozzá tartósan (legalábbis fél éve tartom), a Norbi módszerrel pedig amint abbahagytam, elkezdtek felosonni a kilók.

2010. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim válasza:
Én halottam már róla. Szivesen megkóstolnám.
2010. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd ki. Ugy is mondhatnám hogy megválltoztatta az életemet. Eleinte nem mondtam el még magamnak se, de nagyon kevés volt az önbizalmam. Most viszont vásárolgatok,(mert jók rám a divatos ruhák is és nem kel la megaxl boltban vásárolnaom. Én a formabontó étrendet eszem, és 2 hónap alatt 21 kilót fogytam.
2010. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
(aki irta hogy 21 kilót fogyott) olyan kérdésem lenne, hogy neked mik voltak a kedvenc ételeid? nem drága dolog ez? Ital jár hozzá?
2010. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
Nekem speciel a Zsírégető pizza, és frizza( ez olyan mint a pizza csak félbe van hajtva) aztán a túrórudi. De igazábol mindeggyik jó volt :). Figyelj.. Mi a drága? Az hogy lefogysz és egézséges leszel és pasizol/csajozol ujra? szerintem ez minden pénzt megér. Fizess be te is, és nem fogod megbánni.. Ezt garantálom neked.
2010. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim válasza:
nekem is a zsírégető frizza volt az egyik kedvencem:)) én most 3 hónap alatt fogytam 22 kilót ezzel az abcvel, jó kaják vannak benne és tényleg nem annyira éhezős. Merthogy minden 3. órában eszel, így igazán nincs is időd olyan nagyon éhezni :)
2010. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!