Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Gastroyal által...

Mit tudtok a Gastroyal által hirdetett fogyókúrás menükröl? Próbáltátok? Ha igen, milyen eredményt értetek el?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
15:37 remélem sikerül majd vele lefogynod.. :) Egy tanács, hogy nem tudom itallal rendeled-e, mert ugy sokkal hatásosabb a fogyokúra, és könyebb is mert ha éhes vagy iszol és jobb lesz. Nekem pl a zsirégető italmiy a kedvencem, a fehértea és sulycsö9kkentő tea. Ha csak eggyet akarsz akkor meg tudod rendelni eggyessével, de lehet pack-ba is ugy olcsobb.. (aszzem szu3 a kódja) Én ugy csináltam , hogy megrendeltem a pack-ot, és mindenap másikat ittam meg, és beozstottam 3 napra .. :) sok sikert a fogyihoz.. :)
2010. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim válasza:
egyetértek: az italok sokat segítenek a fogyásban! Nekem a megadrink a kedvencem, mert jó gyümölcsös és tele van algával, ami nagyban segíti a fogyást. Meg még finom is:)) De ittam a súlycsökkentő teát is, az is nagyon ízlett, úh csak ajánlani tudom én is :)
2010. júl. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
nekem nem a megadrink a kedvencem :) meg se tudtam inni.. :/ olyan szine van mint a dáradt olajnak.. Én nkább a extra zsirégetőmix a kedvencem, meg a fehér ta. Az italmixbe 3 fajta tea is van. A fehér tea pedig a Japánok szerint az örökélet kulcsa :) És a gastroyal-os a legjobbminőségű fehérteábol van.
2010. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim válasza:
Hú, ezt a zsíréegtő italmixet még nem is próbáltam, de mindenképpen rendelek akkor a jövő hétre belőle! A Megadrink érdekes, az első pár napban nekem sem jött be annyira, de aztán meg már hiányzott, ha nem kaptam meg a reggeli adagomat :D
2010. júl. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
Ebben nem fogsz calódni.. :) 3 fajta teábol van fehér tea, zöld tea, mate tea, és nagyon finom, sportololás közben pedig inteziveb htaása lehet :)
2010. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim válasza:
akkor a sportolást is újra rendszeresítem...:) annyira rettenetesen lusta bírok lenni, mikor munka után neki kéne itthon állni a tornának vagy lemenni egy terembe, hogy őrület:) sztem már rég tíz kilóval könnyebb lennék emellett az étrend mellett, ha a kezdeti lelekesedés nem hagy alább és ugyanúgy kétnaponta nyomnám a tornát.
2010. júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
Mindenki próbáljja ki a b4 es menüt.. nagyon fincsi ma azt ettem, és nagyon finom volt.. Amugy a gastroyal süti kúrát valaki kostolta már? Nagyon fincsi lehet egésznap sütit enni.. :D. Én már a kis túróruditol is nagyon kész vagyok, amikor eszek, bár ehez a a menühöz nincs.. :D de majd később. És elkezdek szerintem biciklizni, legalább hétvégén. :D tegyen mindenki igy. :d
2010. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim válasza:
ezt támogatom, mindenki próbálja ki a b4 menüt bizony, a zsírégető menük közül a legjobb:)) csak lestem milyen ütős kajákat kapok :D
2010. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
Hát én most ugy csinálom hogy a "b"- s menüket variálom, tehát ha valamiek nap pl az egész rossz, akkor inkább hgyom a fenébe, és nézek másik menüből. Mert a szivem szakadt meg a spárga meg ilyenek voltak, ami természetesen egézséges, de én nem tudom megenni.
2010. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim válasza:
szerintem a B menükön belül lehet variálni, csak azt nem ajánlották, hogy az A, a B és a C keveredjen. A B-k közül válogassál nyugodt szívvel és égjen a zsír :D
2010. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!