Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Gastroyal által...

Mit tudtok a Gastroyal által hirdetett fogyókúrás menükröl? Próbáltátok? Ha igen, milyen eredményt értetek el?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim válasza:
rendeltem italokat, súlycsökkentő teát meg méregtelenítő limonádét és lúgosító vizet minden napra:) nem tudom még, hogy ment-e le ezen a héten valamennyi, még nem mérlegeltem, majd holnap reggel lesz a napja, de remélem, hogy min. 1 kilóval kevesebbet fog mutatni az a mérleg:) én is a gastroyallal adtam le az eddigi 25 kilót és nekem sincs tőle bajom, teljesen egészséges vagyok:)
2010. júl. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 renii92 válasza:

Sziasztok!

Én másfél hete fogyasztom a best of menüt, és eddig 5 kiló ment le. Én nagyon elégedett vagyok vele. Az adagok szerintem megfelelőek, hiszen napi ötszöri étkezést biztosít. Persze vannak olyan ételek amik nem ízlettek, de összességében finomak.

2010. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim válasza:
ezen a héten rendesen kitartottam az abc menüvel, nem ettem mellé semmit és lement 1,5 kiló :)) madarat lehetne fogatni velem :D
2010. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
Látjátok, én megmondtam.. :D ez nem kamu, ezzel tényelg lehet fogyni. Én most 31 kilónál járok, most már elég lassan mey le rólam, de kitartok, és ledobom az összes kilómat :D
2010. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó, hogy rendelsz italokat.. Ugy sokkal könnyeb, mert ha megiszod a napi 3 litert, akkor már lapból nem vagy annyira éhes, és ezek még segítik is a fogyásodat.
2010. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim válasza:
tényleg könnyebb volt bírni a 3 liter innivalóval :) a súlycsökkentő teát mindig estére hagyom,vacsora utánra és így ezzel az 1 literrelnem vagyok éhes egyáltalán. meg még az ízért is nagyon szeretem, úgyhogy szinte nasinak fogom fel :)
2010. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
persze.. nagyon sok múlik, azon is hogy hogyan fogod fel az egészet.. Ha ugy fogod fel hogy tudod hogy segyt, és nem eszel mellé a gastroyal-al biztos lefgsz fogyni.. ez nem kamu.. én most járok 30 kilónaál.. :D mármint - :D
2010. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim válasza:
én fél éve úgy fogom fel, mint utolsó esélyt a normális kinézetre. mindent de mindent kipróbáltam eddig de semmi más nem volt ilyen hosszútávon sikeres nálam, úgyhogy áldom az eszemet, hogy belevágtam az ABC menüzésbe. mondjuk amikor már "csak" kb. 10 kiló van hátra a 40-ből, ami felesleg volt rajtam, akkor kicsit nehezebb, hogy ne csak súlytartózzak, mert már így is kezdem jól érezni magam a bőrömben, de próbálok azért nem enni mellé semmit. Most Holtpont kúrázom, nagyon elszánt vagyok :)
2010. aug. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim válasza:
Ezen a héten a Holtpont kúrát csinálom, nem mondom, hogy könnyű kibírni, főleg az elején, két napig volt egy kis éhezésem este, de abszolút jó és nem mellesleg sokkal könnyebben rámjön az a nadrág, amit eddig alig tudtam belegombolni, juhé :) még kilóban nem tudom mennyi, majd hétfőn mérek, de bíztató ez a nadrág dolog:)
2010. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
ez nekem is igy van... a régi nadrágomba, mostmár 2 en is elférünk... :D az egész rhatáromat le kellett cserélnem, hála istennek. :D
2010. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!