Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Gastroyal által...

Mit tudtok a Gastroyal által hirdetett fogyókúrás menükröl? Próbáltátok? Ha igen, milyen eredményt értetek el?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
Persze mivel az a és a b máson alapul, az eggyik s zénhidrát megvonáson, csökkentése stb, amásik pedig a lugosításon. Most én már 30 egy két kilónál járok :D még fogyok kb 8-10 kilót és eléárem a sulyomat amit szeretnék :D sose felejtem el ezt a lehetőpséget a gastroyal-nak :D ha nem lett volna most már javában taposnám a 130 at :/
2010. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim válasza:
hú, irigykedem, én még 5 kilóra vagyok a 30-tól, de nem akar hetek óta megmozdulni az a fránya mérleg... most ezért a holtpont kúrát fogom rendelni, hátha tényleg átlendít végre ezen a stagnáláson.
2010. júl. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
11:42 Ebben a melegben rengeteg vizet tartasz vissza, lehet, hogy azért stagnálsz. Mennyi folyadékot iszol?
2010. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
Egy bizts, hgx tovább todj fogyni, rendelj holtpont kúrát a gastroyal-tol, és igyál sokat, mertha keeset isol ebbegy melegbn, akkor a tested lehet nem akar majd leadni magávbol,mert véekezikő is. :D. Ajánlom neked például a sz3-at amiben van egy fehér tea, egy sulycsökkenytő tea, és egyextrazsirégető tea. igy sokkal könnyebben hozzájuttathatod anapi minimum3 liter foyaldékhoz, és a sulycsökkentő tea pedig utána sgít hogy elhaggya a szervezetedet a felesleges víz.( mivel minimális vizhajtóhatása is van, mert van benne gyermekláncfű kivonat, ami köztudottan vizhajtó)
2010. júl. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim válasza:
na, akkor jól ráéreztem a dologra ösztönösen, mert pont ezt a súlycsökkentő teát rendeltem a jövő hétre mindennapra :)) mindig figyelek rá, mennyit iszom, 3 liter általában megvan, de minimum 2,5 tuti. az elég?
2010. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
Az az elég amennyit tudsz:) és jol esik.. minél többet annál jobb. Ha nem megy a 3 liter rendelj még 1 fajta teát, akkor könynebben fogod tudni tekjesíteni a 3 litert.
2010. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim válasza:
mondjuk az tény, hogy ha az a 3 liter megadrinkből meg a limonádéjukból és a súlycsökkentő teából áll, akkor lényegesen könnyebben lecsusszan az a 3 liter, mint vízből :) kíváncsi vagyok a jövő hétre, most nagyon fogok figyelni, hogy csak azt egyem amit hoznak és megigyam a 3 litert mindenképpen. :)
2010. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
rendben.. sok sikert a fogyáshoz, szerintem rendelj azért több piát, mert ugy sokkal könynebb, és a z3 at ittam asszem, aazzal könynen ment a napi 3 lter!
2010. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
na, hogy sikerül a fogyókúra? rendeltél akkor innivalót? remélem te is ledod azt a feesleget amit szeretnél, és most 31 kinál járok. :D
2010. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
Ja és még1 érv a gastroyal-mellett.. VAn egy simerősöm a norbi vacakkal fogyott le, most meg tiszta beteg az egész emeber :D.. Én a gastroyalal fogyta le, és nincs semmi bajom.. sŐT! soha nem éreztem magam ilyen jól :D
2010. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!