Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudnék igy fogyni?

Mennyit tudnék igy fogyni?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi időben egy kicsit elhagytam magam igy szeretnek nyárra lefogyni. Egy hete edzek, egy héten háromszor 1 óra zsírégető fitness és egyszer vagy kétszer egy óra futás. Most 72kg vagyok és 1000 kalóriát eszem max egy nap. Lehetséges hogy jövő júniusra 10 kg fogyjak? Előre is köszönöm! :)

2015. nov. 24. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lefogyhatsz koplalás nélkül, ez nagyon sok idő ennyi fogyáshoz... Egyél többet! Nem tudom, neked mennyi kellhet, de kósza becslésként inkább 1500 kilokalóriát ajánlok. S persze fontos, hogy mit eszel...
2015. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is, végre valaki aki nem úgy teszi fel a kérdést, hogy "Mennyit tudnák így fogyni?". XD Szóval úgy tudhatod meg, hogy koplalsz-e, hogy kiszámolod a napi alap kcal szuksegleted. Ez az én esetenben 1570 kcal. Erre rájön kb. 200-300 kcal, mivel ha ulomunkat végzel, akkor is mozogsz valamennyit, ébren vagy stb. Ez nálam 1880 kcal. Ebből vonj ki 500-at. Na ez a koplalás határa, tehát nálam 1380-ig nem koplalás. A zsírégető edzés hulyeség, nem csak egy bizonyos pulzustartományban ég jól a zsír. Minél intenzivebben mozogsz (magasabb a pulzusod) annál több kcal-t egetsz el, ezáltal pedig fogysz. Persze ha sportolsz, akkor ehetsz többet is. És igen, júniusig 10 kg sima úgy (ha minden perfect akkor heti 0.5-1 kg fogyassal lehet szamolni.
2015. nov. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sok segítséget jelent! :)
2015. nov. 25. 06:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Google --> shop.builder szálkásító diéta alapjai
2015. nov. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!