Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » ACAI BERRY Már Magyarországon...

Marcsi87 kérdése:

ACAI BERRY Már Magyarországon is kapható a nagy hírű fogyasztószer. Te próbáltad már? Neked hogy vált be?

Figyelt kérdés
Kérlek ide csak a szer hatékonyságával kapcsolatos tapasztalataitokat írjátok le. Hogy milyen nehézségek árán szereztétek be vagy hogy átvágtak a külföldi rendelésnél, azt ne itt tárgyaljuk ki. Arról már született kérdés.
2010. dec. 22. 17:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%

Felejtsd el a "csodaszereket". Nemfogod ilyen konnyen meguszni. Csak penzkidobas.


2 modszer van ami tuti a fogyasra.


1. Normalis kaja+mozgas

2. Hormonkeszitmenyek


En hagyakolnam a masodikat, igy nezzuk meg az elsot.


70% kaja, 30% mozgas.

Ha lusta vagy, akkor csak a kajara figyelj oda, mellozd a szenhidratot, egyel sok feherjet tartalmazo etelt.(csirkemell, halak)

Vegyel protein shake-t, amibe magas a feherje(protein) szazalek (70%+). Nem kell felni, ettol nem fogsz megnoni, elhizni.

A feherje(protein)szalkasito. A testepitok tomegnoveloket szednek(abban 80%+ a szenhidrat). Sajnos a koztudat osszekeveri a 2ot.


Szoval csirkemell+zoldseg, csirkemell+ Abonett, csirkemell+ zoldseg,hal+salata,zoldsegek,gyumolcsok, csirkemell+salata, (...) (sargaja nelkul).Ha keves szenhidratot eszel,akkor a zsirt nincs ami lekosse,(amugy minden kaja tartalmaz zsirt, nem kell megijedned)

Picit uncsi a kaja, mert majdnem mindig ugyanazt kell enned, esetleg probald feldobni, maskepp elkesziteni.


Amugy nemolcso sajnos, de hatekony.A sparban pld van bepanirozott csirkemell, lefagyasztva 1200ft/kg. 1kg-os zacsikban. Azt betudod osztani 2-3 esetleg 4 napra. Microban vagy sutoben susd meg lehetoleg, ne olajban.


(bocs az ekezetek hianyaert, de angol billentyuzetem van)

2010. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Nagyon hasznosnak találom. Azt hiszem kipróbálom azt is.
2010. dec. 23. 12:35
 3/24 anonim válasza:

12-22 19:00

ÉN pl. nemszeretem se a halat se a csirkét :S akkor?

2010. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:

Most olvastam erről a szerről, egy blogban, hogy 18 kilót fogyott 4 hét alatt. és ezt még el is hiszik sokan?

Hogy néz ki az a bőr, amelyik ilyen gyorsan és szinte hihetetlenül fogy? utána plasztikai műtét? Szerintem ez is egy lenyúlás a fogyni akarók körében.

2010. dec. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy hozzászóltok a kérdésemhez, de had kérjek meg mindenkit hogy közvetlenül a kérdésemre válaszoljon!

AKI PRÓBÁLTA ANNAK MI A VÉLEMÉNYE? Én is láttam már az Emily blogját és tudom hogy az kamuoldal, de naturvitamin.hu-n is van fent Acai berry készítmény, ráadásul óval olcsóbbért. Ott nem csináltak neki ilyen misztériumot és az bevizsgált webáruház, OÉTI-számmal. Én azt kérdeztem hogy aki próbálta, annak mit a tapasztalatai. Ezt a kérdést kifejezetten célirányosan tettem fel. Kérek mindenkit hogy próbáljon a kérdésemre válaszolni.

Köszönöm szépen a hozzászólásokat!


[link]

2010. dec. 26. 11:25
 6/24 anonim válasza:
Szia! Bocs ,hogy én sem a kérdésedre válaszolok ,de én is pont erre lennék kíváncsi! Amit belinkeltél 120db 3990ft szállítással, más oldalakon sokkal drágábban vannak .Én is szeretném kipróbálni csak csak nemtudom honnan rendeljem meg!
2010. dec. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Szia ! Ezt most találtam , személye [link] is átvehető!
2010. dec. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Halihó ismét :)

Én megvettem a naturvitaminos Acai berry-t, de a Páromhoz kértem a csoamgot, ő meg veszprémi :) Január 2.-án megyek vissza Veszprémbe, akkor kezdem el szedni. Ígyekszek beszámolni róla minden nap hogy mit tapasztalok. Elsősorban mellékhatás tekintetében, hiszen az már az első nap is észrevehető. Csodát nem várok. Januártól próbálok nem enni kenyérfélét és édességet, hús helyett meg halat és sokkal több főzeléket és gyümit.Meg persze megpróbálok többet mozogni, már emennyire ez vizsgaidőszakban lehetséges :(

Ha érdekel Titeket hogy milyen változások következnek be, míg szedem a natúrvitaminos Acai berry-t, akkor továbbra is figyeljétek ezt a kérdést is a gyakorikérdéseken. Meg természetesen írjatok Ti is, ötleteken meg véleményt, meg ha próbálta vagy kipróbálja más is, akkor tapasztalatokat.

Remélem ezzel nem csak magamnak de Nektek is hasznos leszek :)


Szép napot!

2010. dec. 28. 11:45
 9/24 anonim válasza:
Szia! 7:36-os vagyok! Én kíváncsian várom a fejleményeket! Lehet én is megpróbálom, nagyon gondolkozom rajta! Találtam külföldi oldalakat ahol meglehet rendelni sokkal olcsóbban ,csak hát nemtudom mennyire megbízhatóak! 3990F volt szállítással? Sok sikert és kitartást! szia
2010. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ezer forint a szállástás rá. Igen, 990Ft futárral 980Ft meg postával. Én futárral kértem. De ha lennénk páran itt fórumon akkor játszhatnánk azt hogy megrendelünk többet egyvalaki címére és annak az egynek külnene mindenki egy ajánlott postának megfelelő összeget, és az az egy elpostázná mindenkinek. Pl. ha három ember rendel akkor fejenként a 990Ft csal 330Ft plusz annak a kettőnek akinek nem a címére ment annak még plusz 350Ft az ajánlott posta. Így is összesen csak 680Ft és nem 990Ft de végülis az a 310Ft már nem nagy összeg. Meg ehet megbízható emberek kellenek.


Amit elkezdem szedni, írok minden nap kommentet. Január 2.-án kezdem.


Írjatok Ti is tapasztalatokat lécci!



A külföldi rendelést azért nem ajánlom mert itt gyakorikérdések.hu-n másik Acai berry-s kérdés alatt is beszéltek már arról hogy hogy szedik el a külföldi oldalak az ember pénzét. Ha rendelsz is, akkor se add ki a bankártyád adatait, mert leemelik a pénzt róla. Meg nem utolsó szempont, hogy a naturvitaminos OÉTI számmal ellátott. Persze ez sem szentírás mert mindent ki lehet játszani, de ebben jobban bízok.


Ha bárhonnan veszel és kipróbálod kérlek írj véleményt.


Köszi! :)

2010. dec. 29. 12:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!