Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik ringattak a babajukat...

Akik ringattak a babajukat mikor szoktattatok le vagy szokott le magatol? Es hogyan?

Figyelt kérdés
dec. 14. 05:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy éves voltam fiam amikor leszokott .

Nem tudtam elképzelni miért tekereg a kezemben altatás alatt.

Leraktam az ágyra,hozzám bújt és aludt is

Azóta nem kell ringatni

Magától szokott le.

dec. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan magától. Ugyanúgy mint az első válaszolónál.
dec. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
21%
Nem kell elkezdeni ringatni..Nem is csináltam.Csak leraktam pici zenével és elaludt.
dec. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az első lányom a bölcsiben tanult meg ringatás nélkül aludni, szóval kaptam az alkalmon, és otthonra is bevezettem ezt az ágyban lefekvős, hátsimizős módszert. Beletelt kis időbe, de végül csak sikerült, pont időben, mire ez lett a norma, már teherbe is estem, hálát is adtam az égnek, hogy nem kellett sem hányingertől küzdve, sem nagy pocakkal ringatni :D 1,5 éves volt, amikor az esti elalváshoz is már jó volt a hátsimizős-éneklős procedúra (egyébként nagyjából csak olyan 5x annyi ideig tartott, mint a ringatva-ciciztetve altatás). A kicsi még 1 éves, nem volt hely a bölcsiben, hogy ugyanúgy 13-14 hónaposan kezdjen, mint a nővére, ő majd csak 20 hónaposan kezdi, szóval gondolom ha addig nem, akkor talán addigra megtanulja. Ugyanígy bízom a bölcsi segítő erejében a szoptatásról való leválásnál, mert a nagynál is az hozta meg a sikert, hogy napközben távol voltunk, és nem volt lehetősége szopizni, a kicsinél meg ez még nem megvalósítható (szerettem volna, de nem volt hely), így most kíváncsi leszek, ő mikor hagyja el a napközbeni szopikat és a ringatva elalvást.
dec. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Aha 4-es oké, az enyém meg üvöltött... annyira de annyira kivagyok azoktól az anyáktól akiknek olyan a babájuk temperamentuma hogy magától elalszik és úgy csinálnak mintha ők szarták volna a spanyol viaszt. Az enyém első naptól üvöltött ha csak úgy leraktam ébren a kiságyba. És aki szerint ez oké, hagytam volna csak sírni, megtanulta volna az egy kegyetlen nő, aki nem való anyának!

Szüksége volt rám, nem hagytam üvölteni, ringattam és ez így van jól.


Bocsi az offért kérdező. 7 hónapos, egyelőre cicin és ringatva alszik el.

dec. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Az előző válaszom a 3asnak szólt
dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%
Akkor sem kell ringatni hónapokig.Van más módszer is amivel eltudsz altatni egy kisbabát a saját kiságyában. saját tapasztalat és nem hagytam ott hogy sírjon nyugi. Csak van aki nem néz utána a dolgoknak hanem hopp sír akkor felkell gyorsan kapni a gyereket.Én aki gyerekekkel foglalkozik ezt tudom.
dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%
igen rájöttem hogy a 3as válaszomra kaptad fel ennyire a vizet és ment fel a vérnyomásod is.
dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem ringatni és az érzés kölcsönös volt. Nem tudtam szoptatni, így nekünk ez volt a bensőséges együttlét, ami szoptatásnál alakulhat ki. 10 hónapos koráig ringattam, utána már csak letettem és kicsit mellette maradtam még. Aztán már azt sem. Hamarosan már egyedül aludt el.
dec. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
20%

Már azért hagyd meg a jogot kedves 7,hogy mindenki úgy csinálja ahogy akarja .

Elég szomorú,hogy gyerekekkel foglalkozol és ilyen nyers a stílusod a gyerekekkel szemben.

dec. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!