Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik ringattak a babajukat...

Akik ringattak a babajukat mikor szoktattatok le vagy szokott le magatol? Es hogyan?

Figyelt kérdés
dec. 14. 05:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

3-as, nyilván, aki lerakja a gyerekét az ágyba és az elalszik, nem fogja ringatni.


Az én első gyerekemet konkrétan az ágyba nem lehetett beletenni ébren, mert ordított eszeveszettül. Nen 5 percig, akár egy órán keresztül is.

dec. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk úgy alakult, hogy az esti altatás hamar a nagy ágyban volt, szoptatva, majd cumisüveggel, majd nélküle csak összebújva, de így is van hogy másfél két órát karatézik, mire elalszik.

Napközben magamra kötve altatom még mindig...mert annyira kapálózik, hogy nem tudon tartani, ha csak bölcső tartásba teszem.

Kifejezett ringatás nem tudom hogy meddig volt. De volt az is sokszor ha megébredt éjjel.

Egyébként én sem értem a nem kell felkapni tanácsokat, az én gyerekemet vízszintbe nem lehetett tenni az elejétől. Még ha ringattam is, betettem a kiságyba és azonnal felpattant és állva sírt. Mai napig ez van. Testvérem is ilyen kiságyban hátsimizősen altatott, de neki sem sikerült az enyémet elaltatni a módszerével, és én is próbáltam.

Nem egyformák a gyerekek, nem működik mindenkinél ugyanaz. Valamint érdekelne milyen egyéb módszerek vannak, mert én nem tudok többet mint a ringatás, kendőzés, kiságyba tevés, hátsimi. Mik vannak még? Komolyan érdekel.

dec. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt hogy 15 hónapos.
dec. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
44%
Mindenki azt csinál amit akar a kommentemtől függetlenül.Jesszusom.Leírtam a véleményemet.Nem nyers a stílusom egyébként.Nem értem miért kell bele kötni.
dec. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
53%

Nem véleményt kert a kérdező,hanem azt kérdezte kinek hogy szokott le a rongatasrol a gyereke.

Tapasztalatokra volt kíváncsi nem véleményekre.

dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%

Az nem vélemény, hogy leírod, hogy aludt el a te gyereked és arra célzol, másé is biztos elaludna úgy, mikor nem.


Mellesleg, a kérdés azokhoz szólt, akik ringatták, nem azokhoz, akik nem. Akkor minek hányod ide a hülyeséget?

dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

#10

Mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, csak érdekes módon elég sok itt a "hogy szoktassam le a ringatva altatásról, mert már 15 kiló, és nem bírja a hátam/karom/derekam/stb" kérdés. Szóval akkor ők vagy lássák be, hogy nem így kellett volna csinálniuk, mert szívás; vagy ne jöjjenek ide picsogni, hisz ahogy te is írtad: ők akarták így csinálni.

Az, hogy verem a mellem, hogy "jogom van úgy csinálni ahogy akarom, miért szól bele bárki is!!!", de azért panaszkodom is, hogy fáj tőle a hátam, vagy hogy 2 órán át altatom így a gyereket, az nem oké. Akkor tessék vállalni a következményeket.

dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%

De nagy következmény,hogy a 15 (most csak mondtam egy számot)igényli azt,hogy az anyja még ringassa...

A kérdező meg nem picsog,csak kérdezett valamit

Annyira sok az ilyen "én mindent jobban csinálok mint más"nő ezen az oldalon...és igen,minek válaszolsz?

Te nem is ringattal,akkor nem kell írnod választ,ugyanis a valaszaid nem hasznosak.

dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%

"vagy ne jöjjenek ide picsogni, hisz ahogy te is írtad: ők akarták így csinálni."


Az jön ide picsogni, aki akar. Látod, te is idejössz okoskodni, pedig nem is neked szól a kérdés, és még hSznosnak sem tekinthető a válaszod, tekintve, hogy más gyereke még nem alszik el úgy, hogy leteszik.


De remélem kielégült mára a megmondós ingered, máris jobb anyának érzed magad másoktól :D

dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
15%
De ti sem tudtok neki tanácsot adni akik itt pocskondiázzák azt aki nem ringat csak leteszi.Megy a személyeskedés meg te jobb anya vagy meg te szar vagy mert ringattad. Tipikus magyar nők..Adjatok neki tanácsot ne itt veszekedjetek.
dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!