Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altatnatok a helyemben...

Hogyan altatnatok a helyemben a 11 honapost?

Figyelt kérdés

Adott egy mar pocakban is maratont futo gyerek. Miota megszuletett, szinte csak testkozelben tud aludni, akkor is max. 3 egybefuggo orat unnepnapokon. Atlag 4-6x kel ejjel. Nemaz a fajta gyerek, akit konnyu barmire is ravenni, amit nem akar. Hetekig tiltakozott az orara etetes ellen, mire olvastam az igeny szerinti szoptatasrol, es atalltunk arra. Szoptatom azota is, az esti altatas igy tortenik, hogy belealszik a szopiba (sokaig ez sem igy volt, ez mar nagy elorelepes).


A nappali altatas az, amihez otleteket varnek, ez csak kendoben megy meg mindig. 10 kilot mar azert nehez cipelni. A babakocsiban nem marad meg, rendszeresen probaljuk.


Volt valaki hasonlo helyzetben? Mikor, es hogyan oldodott meg? Cipeltemen eddig, ha kellett, de 10 kilot mar nehezen birok.


2017. jan. 20. 09:11
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Illetve a kerdesem anappali altatasrol szolt, hogy hogyan lehet atszokstni kendoben altatasrol, az ejszakai altatast, meg a szopit nem is rudom, minek irtam, azzal semmi bajunk nincs most, sot.
2017. jan. 20. 13:17
 12/23 anonim ***** válasza:
Hát ha neked mindenről határozott elképzelésed van és eltántoríthatatlan vagy akkor csak a beletörődés van a mostani helyzetedben valóban
2017. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Ertem, ezek szerint a hatarozott elkepzeleseim akadalyozzak a megfelelo nappali altatasi modszer megtalalasat:)


Lehet, ugy kellett volna kiirnom a kerdest, hogy szopit befolyasolo dolgok, sirni hagyas, cumi kizarva.

2017. jan. 20. 13:32
 14/23 anonim ***** válasza:
Azt próbáltad, hogy melléfekszel és úgy szopi közben elalszik? Az én kislányom 14 hónapos, ő így alszik el nappal és este is.
2017. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
most határozott elképzeléseid vannak, vagy nincsenek, bizonytalan vagy és kérdezni szeretnél??
2017. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 nanaszka ***** válasza:
Èn ùgy oldottam meg... mikor már nehèz volt... hogy fokozatosan kezdtem... egyszer kipárnázva hátradőltem a kanapèn s a hasamon aludt el kis rövid mondòkákkal( kb 2 hèt volt mire sikerül 10 percen belül... ki kellett várni mire megszokta) utána... kb 3 hèt után ketten lefeküdtünk a kanapèra...oldalt fekve èn felhúztam a lábam... ő rárakta az övèit.... mintha ölbe lenne... kezdtem halkan suttognni neki a már megszokott alváshoz használt mondòkákat... elèg sokat akart felkelni, de sikerült ez is vagy 2 hèt után... s fokozatosan hamarabb ès hamarabb aludt el
2017. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

14-es, igen, nagy ritkan sikerul is, de legtobbszor nem akar megmaradni vizszintben. Rejtely szamomra, hogy este hogy-hogy sikerul.


16-os, ezt meg nem probaltuk, jo otlet!

2017. jan. 20. 13:48
 18/23 anonim ***** válasza:

2-3 èvesen nem egészséges a szoptatàs? Hát ezt meg ki mondta neked?? Az a baj, hogy ilyeneket mondanak az emberek és sokan elis hiszik. Szerintem ameddig a pici igènyli addig érdemes szoptatni.

Mondom próbáld meg babakocsiba altatni. Egy idő után megszereti. Rakj be neki lullaby songs -t a YouTube ról, esetleg nézheti is és ettől elfog aludni.

2017. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Es ha 6 evea koraig igenyli a gyerek akkor addig szoptatod?
2017. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mèg csak 20 hónapos szóval nem tudom hogyan fog alakulni. Körölöttem már senki nem szoptatja a gyerekét, tőlem is kèrdezik mikor hagyom abba, de egyenlőre szò sincs róla. Ha beteg vagy valami rossz érte ez a biztos pont neki, pillanatok alatt minden megoldòdik egy kis szopival.
2017. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!