Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altatnatok a helyemben...

Hogyan altatnatok a helyemben a 11 honapost?

Figyelt kérdés

Adott egy mar pocakban is maratont futo gyerek. Miota megszuletett, szinte csak testkozelben tud aludni, akkor is max. 3 egybefuggo orat unnepnapokon. Atlag 4-6x kel ejjel. Nemaz a fajta gyerek, akit konnyu barmire is ravenni, amit nem akar. Hetekig tiltakozott az orara etetes ellen, mire olvastam az igeny szerinti szoptatasrol, es atalltunk arra. Szoptatom azota is, az esti altatas igy tortenik, hogy belealszik a szopiba (sokaig ez sem igy volt, ez mar nagy elorelepes).


A nappali altatas az, amihez otleteket varnek, ez csak kendoben megy meg mindig. 10 kilot mar azert nehez cipelni. A babakocsiban nem marad meg, rendszeresen probaljuk.


Volt valaki hasonlo helyzetben? Mikor, es hogyan oldodott meg? Cipeltemen eddig, ha kellett, de 10 kilot mar nehezen birok.


2017. jan. 20. 09:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Latod te sem merted leirni, hogy fogod 6 eves koraig, ha igenylli.
2017. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Utolso, faj a butasagod.


En is a mellefekudtem, szoptattam verziot alkalmaztam. Mindig bealudtak rajta.

2017. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
6 èv múlva szívesen elmesèlem, hogyan alakult. Én bárhol bármikor szoptatom és ez nem gondolom, hogy jó ideig változni fog. Ha nagyobb lesz akkor majd diszkrètebben szoptatom. Sajnos, mivel az emberekben előítélet van a szoptatassal kapcsolatosan...
2017. jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!