Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az normális, h...

Szerintetek az normális, h egésznap én vagyok otthon a babával, és amikor a férjem hazajön a munkából sem veszi át 5 percre sem a babát + még biciklizni is eljár esténként? Én is szeretnék egy kis pihenő időt. Mi lenne az aranyközépút?

Figyelt kérdés
Egyébként a házimunkában sem segít. Van hogy munka után még a haverokhoz is beugrik.

2022. máj. 17. 08:48
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
98%
Magyarán képtelen a férj és az apa szerepet betölteni. Hát ezt nem nevezném normálisnak.
2022. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
78%

19 vagyok

Na most pl. éppen cicin alszik a babám.

Szuperül hangozhat, hogy csak fekszem, viszont nagyon fárasztó ugyanabban a kényszer testtartásban lenni sokáig. + nem tudok elmenni pisilni, inni egy pohár vizet. Ettől fáj sok anyuka dereka, válla..

Jó akkor keljek fel, mondaná egy férfi :D

Csakhogy vannak napok (front, telihold, bolygók együttállása), amikor csak így alszik (vagy úgy h mellette fekszik anya) és ha ezt nem kapja meg akkor meg azért nem lehet mellette csinálni semmit, mert felébredve ordít a fáradtságtól es akkor már nem feküdni kell vele hanem ringatni a 6 kilós ordító babát.

2022. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
23%
Na ez a baj 22-es. Én most vagyok várandós, de ez nem lesz nálunk, mint amit te ide leírtál. Mellette gyermekszakápoló vagyok 10 éve a szakmában, sok babát etettem, itattam és ha elaludt a cumin, akkor ennyi volt. Nem tartogattam még órákig az ölembe, hogy eszel még vagy mi lesz. Te se alszol villával a szádban, miközben előtted van egy nagy adag rántott hús. Senki sem kényszerít téged arra, hogy abban a bizonyos testtartásban feküdj órákig, mert mi van ha felébred. Semmi. Beteszed az ágyába és visszaaltatod. Csak cicin alszik? Hát akkor azt te rontottad el, mert te szoktattad úgy a gyereket. Ebben az esetben egyáltalán nem sajnálom az anyukákat. Fáradt leszek én is, az biztos, de tuti nem attól, hogy kitekert lótusz pózba fekszem 3 órája, mert megmozdulni nem merek, nehogy felébredjen a gyerek. Ha a baba kis korától kezdve az ágyban alszik, az ott is fog aludni. Ha cicire teszed magad mellé, akkor odaszokik és nem tudod letenni sem, mert rögtön ordít. Kórházban pedig bizonyos kanülök, csövek miatt nem lehetett megengedni, hogy ne az ágyba aludjon. A szülő pedig vért izzadt a gyerekével. Mindenki úgy neveli a saját gyerekét ahogy akarja, de ezt a nevetséges indokot arra, hogy miért vagy fáradt.
2022. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom, ki szerint "lébecol" az, aki otthon háztartást vezet és kisgyereket gondoz?!
2022. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
76%

" Te se alszol villával a szádban, miközben előtted van egy nagy adag rántott hús. "



:-DDDD Ez telitalálat! :_D Elképzeltem... :)))

2022. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
92%

Jaj 23-as!!!😂

Ameddig nem született meg a SAJÁT gyereked, addig ne adj tanácsot!

Nekem is voltak elveim terhesség alatt, hogy én aztán biztos nem… meg nálunk nem így lesz…😂😂😂

Hahaha….

2022. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
83%
23 ez óriási :D :D. Én is naív voltam terhesen de azért nem ennyire :D
2022. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
82%

#23 de röhögnék ha látnám a képed miután megszületik a babád és rájössz h mekkora sületlenségeket írtál 😆😆😆😆😆

Egyébként nem, nem cicin alszik csak, ez egy lehetőség h kicsit tovább aludjon ha valamiért aznap nehezebben megy a nappali alvás. Mert van ilyen. Mert nem szeretném megismételni a tegnapi napot.

Annyira vicces egy várandós anyuka elképzeléseit és megmondásait olvasni 😂😂😂

Fogsz te még édesem 3 órán át lótusz pózban ülni, hogy a gyerek egyen/aludjon/pihenjen vagy csak ne ordítson.

Beteszed az ágyba és visszaaltatod😂😂😂😂😂 ezt így kimered jelenti minden egyes babára a földön akkor te aztán tényleg jól el vagy tévedve 😆

Pláne ilyen kijelentésekkel teszed magad full hiteltelenné, hogy az én rántott húsom 100%-ban ugyanaz, mint egy kisbaba szopizása....

Munkahelyen, szakmailag foglalkozni gyerekekkel teljesen más, mint otthon 0-24ben a sajátoddal. De ezt majd úgyis megtudod.

Te egy szem gyerekkel, pár napig napi 8 órában lehet h elszórakozol azzal h a kiságyban maradjon még ha sír is (had erősödjön a tüdeje...), de amikor éjjel is nappal is ugyanazzal a változékony gyermekkel vagy, meglátod h mennyivel másabb lesz.

Persze vannak szuper babák, akiket tényleg csak le kell rakni, de ha a tiéd ilyen lesz, remélem nem szállsz el magadtól mégjobban és képzeled majd azt h a te nevelésedtől ilyen (bár az írádoból ítélve nyilvánvalóan így lesz)

2022. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
98%
Attól h gyerekekkel foglalkozol 23-as, a te gyereked totál másképp fog működni mint a te elveid szerinti gyerekek, azon kívül a sajatoddal majd másképp gondolod, jobban kotodsz hozzá és nem lehet olyan tavolságtartoan gondoskodó mint más gyerekével
2022. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
97%

Én is teljesen természetesnek tartottam, amikor terhes lettem, hogy így lesz, ő dolgozik, én 0-24 a babával és nem fogom felróni, ha munka után/előtt nem segít. Azt vallottam, ezért leszek itthon, ez az én feladatom és kész.

Aztán megszületett a kisfiunk, aki születése óta egy rosszalvó, hasfájós, többemberes baba. Azóta az a rendszer, hogy mielőtt elmegy dolgozni (általában 11-re jár és 21-kor ér haza) reggeli ébredés után átveszi a picit, és indulásig én pihenek. De ezt is nagy és hosszú beszélgetések előzték meg, hogy ne a konditeremben töltse a délelőttöt.

2022. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!