Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az normális, h...

Szerintetek az normális, h egésznap én vagyok otthon a babával, és amikor a férjem hazajön a munkából sem veszi át 5 percre sem a babát + még biciklizni is eljár esténként? Én is szeretnék egy kis pihenő időt. Mi lenne az aranyközépút?

Figyelt kérdés
Egyébként a házimunkában sem segít. Van hogy munka után még a haverokhoz is beugrik.

2022. máj. 17. 08:48
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
17%
Gondoltam, hogy a vérmomzik nekem esnek és a pokol bugyraira kívánnak. Attól még ez az igazság. Az anyaság nehéz, kimerítő, de nem attól, amilyen indokot itt leírt az egyik kedves tag. Egy gyereknek semmi baja nem lesz, ha egy alkalommal kevesebbet eszik, ahogyan attól sem, ha sír egy kicsit és nem állsz haptákban, ha hajnali kettőkor nyög egyet. Sokan itt rontják el és lesz matrica a gyereke, meg konkrétan szrni sem tudsz elmenni.
2022. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
82%

Drága, bem csak 1x, hajnali kettőkor fog nyögni.


Mikor szülsz? Rá fél évre írok neked, hogy mik a tapasztalataid, kérlek oszd meg velünk. Higgy amit akarsz, de így csak kopanni fogsz

2022. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
98%

31


Hú de buta vagy. Attól, mert éjjel 3x kelek a gyerekhez, még nem vagyok véranya. És de, igenis ez IS k*rv megterhelő. Amikor már hetek óta nem alszod végig az éjszakákat és nappal is olyan vagy mint a mosott xar.

2022. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
97%
23, csak kíváncsi vagyok:mi a terved arra az esetre ha a gyerek amint a kiságyba kerül elkezd ordítani? Rázárod az ajtót aztán hadd üvöltsön? Mert ez az "elaltatom a kiságyban" dolog nem olyan egyszerű ám, mint ahogy te azt elképzeled. Mit csinálsz ha énekelsz, simogatod, bármit csinálsz csak üvölt tovább?
2022. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
99%

Én voltam fel évet otthon a gyerekkel, én vagyok az apja.


Higyjétek el nekem, ennél keményebb munka nem nagyon van.

2022. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
88%
35, elhisszük 😅
2022. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
76%

31 na álljon meg a menet.

Légyszives mielőtt poroszos butaságra adod a fejed, kicsit olvass utána a modernebb gyermeknevelésnek.

Mert amit írsz eddig vicces volt, de most már ijesztő.

Mi az h nem baj ha éhes marad??

Felébredt a babám úgyhogy nincs időm tovább irogatni, csak annyit írok h az elhanyagolt gyerekekből lesz matrica, nem abból akiknek az igényei megfelelő módon ki vannak elégítve.

2022. máj. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
98%

Én is most várom az első babámat, de eszembe nem jutna kijelenteni, hogy ez lesz meg az lesz majd miután megszületett. Egyelőre még csak agyalok, olvasgatok, de még elképzelni sem tudom mi vár rám, és naivitás azt gondolni, hogy bárki is tudja, aki - még- nincs benne.


Főleg az ide kommentelő férfiakról meg már ne is beszéljünk, mennyire lehetnek képben, ha szerintük az otthoni gyereknevelés "lébecolás".

De gondolom, ha nincs kaja az asztalon, meg nem lenne kimosva a sz*ros gatya, az egyből feltűnne.

2022. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
83%

De nem egy alkalomról van szó 31-es!

Az én lányom 3 hónapig nem aludt egyben 2 óránál többet!

Igenis feküdtem lótusz pózban pár órát, csak aludjon végre a gyerek!

Ahogy hozzá ért a kiságyhoz azonnal ébredt!

Imádom amikor egy gyerektelen nő akarja megmondani, hogy hogyan kell gyereket nevelni! És mèg buta is ráadásul….

2022. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy normális. Ülj le vele beszélgetni, mesélj neki arról, hogy milyen volt a napod, értesd meg vele, hogy szükség van rá.

Hogy szellemileg nagyon fárasztó, hogy soha nem vagy egyedül, minden másodpercben figyelned kell a babára, és szükséged van egy kis felfrissülésre. Hogy számítanál rá, mert begolyózol, és sokat segítene egy hozzád képest hideg fej. Nálunk én mentem biciklizni esténként, fél óra magány nekem óriási töltetet adott.

2022. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!