Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy magyarázzam el az egyik...

Hogy magyarázzam el az egyik nagyszülőnek, hogy ne hozzon minden találkozásnál valamit a babának?

Figyelt kérdés

Kérte már férjem, hogy ne hozzon semmit, ha jön hozzánk. Kértem én is már kétszer tuti, pedig párom szülője. Nem akarja felfogni.

Nem akarom, hogy minden egyes találkozásnál legyen valami ajándék. Nem akarom, hogy ehhez szokjon hozzá a gyermekem.



jan. 27. 19:16
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
23%

Tök mindegy mit ír az ember , ha nem ugyanazon a veleményen vagyunk már rossz az ember.


A válasz ne magyarázd el sehogy, old emg magad és örülj , hogy magára nem költ de rátok igen. Mégha néha nem olyat aminek örültök is. Legnagyobb problémád ez legyen az életben. Ki nem állnálak menyemként. Remelem fiad van és majd visszanyal a fagyi.

jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
23%

Alap illem amúgyis ha mész valahova viszel valami apróságot. Ajandék lónak meg ne nézd a fogát.

Téged kik neveltek, gyerekotthon?

jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
34%

Nektek aztán annyi eszetek van amennyi kilátszik, utolsó három.

Nem banánról volt szó hs elolvastad volna, a műanyag játékok lebomlanak te szerencsétlen?! Te meg utolsó-utolsó előtti. Ez nem segítség akkor minek írsz ide,ha csak kötözködni tudsz. De axt te sem fogtad fel, hogy egy nem mi degy milyen gyakorisággal látogatják azt a gyereket, kettő lehet vinni gyümit, joghurtot, zöldséget ami épp elég ajándék a gyereknek, nem kell minden alkalommal játékkal beállítani. Ez teljesen érthető. Az a baj, hogy nem fogjátok fel mit ír a másik, meg csak kötözködni akartok.

jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
51%
30 éve volt az az illem, hogy ajàndèkot kell vinni. Most illik előre ràkèrdezni. Van aki nem szereti a lomokat.
jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
23%

Akkor a lomokat továbbítsa.

Ami valakinek szemét egy szerencsétlen nyugdíjasnak aki adni akar meg lehet vagyon...

De nyugodtan bántsátok meg szegényt, rugalmasság tolerancia.


Ép ez a baj, hogy olyan normákat vallanak a mai fiatalok, hogy szégyenteljes. Háború lenne örülnétek ti még a kukában talált ételnek is.


Az hogy a kérdező meg nem tudja lekomunikálni ezt normálisan már ott baj van. Mert ez egy pitiáner idióta kérdés.

jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Nekem az jött le , nem mindíg játékot visz. Néha gyümölcs néha játék.

Ajándékozd el ha nem tetszik, vagy talalj ki nem bántó indokot amivel rávezeted.

Pl jaj mama jó hogy mindíg gondol ránk , de már nagyon kiettük magunk ebből, jajj mama annyi jateka van ennek a gyereknek nem tudom hova rakni nem latott fejlesztő ujsagoakt gyerekeknek mostanában? Msotanaban olyat keresek.

Jajj mama nagyon aranyosak ezek a játekok de ezt letudja nyelni ezt ne haragudjon de felek odaadni neki pedig annyira tetszik... jajj mamaa ez rengeteg banán mit kezdek én ezzel rank rohad a sok, inkább kevesebbet hozzon ne hogy kukában végezze . Jajj mama annyira rendes hogy mindíg gondol ránk mindig kihangsúlyozva..... mert az időseknek erre vágynak nem visszautasítasra.

jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%
34 hozzád ki szólt?
jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
23%
Aki nem bírja a kritikát ne írjon ki kérdést.
jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!