Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az az állítás, hogy...

Igaz az az állítás, hogy szoptatás alatt nem szabad fogyni, mert a méreganyagok a tejben kiválasztódva károsak lehetnek a babára?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nem azért nem szabad , vagy nem csak azért. Fő ok, hogy a tej nem levegőből lesz, energia kell hozzá. Felesleges az extra folyadékbevitel; viszont a többlet tápanyag fontos. Én merem állítani hogy van összefüggés a kevés étkezés és a szoptatás sikertelensége között.
2010. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
illetve nem főként a kevés étkezés, hanem a fogyás és a szoptatás sikertelensége között...
2010. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából már másfél éves a kisfiam.Még van tejem és elég sokszor szopik,de szeretnék már nagyon fogyni,de elválasztani csak akkor akarom,ha ő is hajlandó rá.Szóval mi van ezekkel a méreganyagokkal?
2010. febr. 9. 10:02
 4/8 fotucsok ***** válasza:

Inkább úgy mondanám, hogy fogyókúrázni nem szabad! Rendszeresen kell étkezni, inkább többször. És fontos, hogy táplálót, ne csak hideget, gyorkaját stb. Rengeteg folyadékot kell inni.

Egyébként, mivel a szoptatással az anyuka rengeteg kalóriát éget el, előfordulhat, hogy fogysz is, de attól még lesz tejed.

A szoptatás a legjobb módja, hogy gyorsan visszanyerd az alakod :)

2010. febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fotucsok ***** válasza:
Ja, már másfél éves? Hát én nem tudom milyen méreganyagokról írsz. Szerintem ha használsz szereket, csak egyszerűen kicsit kevesebbet eszel és mozogsz, az már elég.
2010. febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fotucsok ***** válasza:
10:06-os vagyok. azt akartam írni, hogy NEM használsz szereket. bocs
2010. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez már annyiszor volt kérdés. Olvass vissza, nem gépelnénk potyára hetente le ugyanazt, ha nem baj...
2010. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Arról beszélek,hogy ha az ember fogy,akkor ugye méregtelenít és a káros anyagok távoznak a szervezetéből.

Láttam,hogy volt már pár ilyen kérdés,de ellentmondásosak voltak a válaszok.

2010. febr. 9. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!