Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogyan határozzátok meg a...

Hogyan határozzátok meg a használt babakocsi árát?

Figyelt kérdés
Tegyük fel tökéletes állapotú, minden tartozéka megvan, stb. Már nem használjuk és szeretném eladni. Ha azóta emelkedtek az árak, akkor eladhatom az akkori áron? Pl most 100tól indulnak a babakocsik újonnan. Mi 110ért vettünk, akkoriban elég drága volt. Szeretném a lehető legtöbbért eladni.
2021. okt. 26. 15:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Hát akkor én szerencsés vagyok!

120.000.- ért vettük az első babakocsinkat.

4 év múlva adtam el, amikor kiderült, hogy másodjára fiút várunk és az egy lányos babakocsi volt. Tényleg tökéletes állapotban (értsd, a vázon volt pár apró karc, de ennyi) 90.000.- ért! Igaz ez egy mostanában is divatos modell volt, nem egy elavult 10 éves kocsi.

100.000.- ért vettem egy kereskedőtől a másik babakocsinkat használtan, de szintén tökéletes állapotban, majd 1,5 év múlva eladtam azt is 90.000.- ért!

És mind a kettő nagyon-nagyon hamar elment, meghirdettem és egy hét múlva elvitték őket.

Mondjuk mind a kettő kicsit különlegesebb színű volt, az első kocsink az konkrétan az utolsó darab volt azzal a szövettel, szóval lehet, hogy a ritkaságuk miatt is mentek el ennyire hamar.

2021. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az árakat úgy határoztam meg, hogy nézegettem a használt babakocsi hirdetéseket marketplace-en és azokhoz viszonyítottam.
2021. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Eszem ágában nem lenne az újhoz közeli árért venni egy használt cuccot, úgy hogy már nincs rá garancia sem. Szerintem felejtős, és elég nagy balek is, aki így megveszi. Bármit is adtam el eddig, ami kiváló állapotban volt, az új ár kb 60%-áért ment el. Ha valamiből drágát veszek, akkor nem azért, hogy arra apelláljak, hogy majd hátha ugyanennyiért el tudom adni 5 év múlva. Persze, tök nagy mázli ha sikerül, de nem kell rajta csodálkozni ha nem. Nem egy Rolex óráról beszélünk.
2021. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintetek Anex Sport Foxy 3in1 babakocsi újszerű állapotban 150e-ért sok vagy kevés, esetleg pont jó?
2021. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
27%
Biztos hogy nem vennék 150ezerért használt babakocsit, ha az újak középkategóriája os annyi.
2021. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%

14, mivel annyiért ezerszer jobb kocsit kapsz újonnan is, így rettenetesen sok.

Az Anex kocsik túlárazottak és funkcionálisan nem hozzák az árnak megfelelőt.

2021. okt. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%

14

Jófogáson 2 hónapja van egy fent 100e-ért. Érdemes körbe nézni mások hogy adnák.

2021. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Köszi a tanácsokat! Még sok idő van, egyelőre nézelődöm. 14
2021. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!