Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit tehetek ha a férjem...

Mit tehetek ha a férjem sokallja a babakocsit?

Figyelt kérdés
Nagyon szuper babakocsit találtam 70ezerért, de ő azt mondja, hogy párezernél többet nem hajlandó rá áldozni. Ennyiért még használtan sem találtam. Eddig ez lenne az első és egyetlen nagyobb kiadásunk a gyerekkel kapcsolatban. Rengeteg mindent kaptunk már, még egy matrac kell, lepedő, meg néhány ruha. Szerintem ez igazán nem sok. Szerinte viszont igen és hogy akkor nem is veszünk babakocsit, majd hordozom. Mondtam hogy azzal kicsinálom az amúgy is gyenge gerincemet. Azt mondta majd megerősödik. Most mit csináljak? Hogy értessem meg vele, hogy egy babakocsi igazán szükséges dolog, és nem sok érte ez az ár?
2021. okt. 25. 20:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Remélem, hogy troll kérdés…
2021. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Te komolyan egy ilyen embernek szülsz gyereket? Szerintem hagyd ott, költözz vissza anyádékhoz, még azzal is jobban jársz.
2021. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
90%

Van rá pénzetek? Ha amúgy is kevés pénzből éltek, akkor a 70 ezer tényleg sok, vannak olcsóbban is okés babakocsik.

Ha csak panaszkodik és nem akar vele foglalkozni, de telne rá, akkor lehet gond lesz a kesőbbiekben is.. Lesz még kiadás arra a gyerekre.

2021. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%

Jó kérdés. A férjed egy f@szkalap. Azoknak a meggyőzéséhez sajnos nem értek, és attól tartok, hogy kb lehetetlen küldetés is. Mondjuk azt sem értem, hogy mi késztetett arra, hogy gyereket vállalj vele, de a te dolgod.

Esetleg próbálj meg facebook csoportokban rászorulóknak felajánlott ingyen babakocsira vadászni.

2021. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
98%

70ezer igazán jó ár az új csilli villi 150-200ezres babakocsik mellett. Mi is használtan vettük.

Próbáld vele megértetni, hogy ez az egyetlen nagyobb kiadás. A hordozás is szuper de a baba nem mindig partner benne.

2021. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%

És te ezzel az emberrel vállaltál gyereket? Mire számított? Hogy minden ingyenes, nem kell semmit venni? 70ezer ft nem sok egy babakocsira.


Másrészt nincs baj a hordozással, de egy ilyen spúr ember biztos nem engedne drágábbat, mint a legolcsóbb, ami tényleg kikészíti a hátad. A zsebbe nyúlós kényelmes hordozókat gondolom el is felejtheted... és hordozó mellé is kellhet babakocsi, nem minden baba szeret hordozva lenni.


Szerintem vedd meg amelyik tetszik, ha meg emiatt balhézik, akkor lehet ennél az is jobb ha megy isten hírével.

Ha nincs rá pénzed, akkor meg kérj kölcsön az anyjáéktól, elpanaszolva neki hogy mekkora sóher a gyereke.

2021. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
7%
70??? Annyi pénz a világon nincs! Első kocsim 300 volt. Mármint autóm.
2021. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

Nem kötekedés ne haragudj, de miért akar ennyire spórolni a babán?

Az en férjem meg pont az ellenkezője, pedig most jön a 3.baba. Mindenből újat akart venni ( és vett is ) hiába volt meg mindenünk a 2 nagyrol pár dolgot leszámítva, illetve hogy 2 lány után fiú jön. De ő a többi gyereknél is ezt csinálta. En mindenből olcsóbbat vettem volna, vagy használtat ő meg újat, drágábbat :D

De azért egy babakocsi csak szükséges. Biztos van aki megvan nélküle. De en pl imádtam, és ameddig lehetett használtam is. ( és en pl nem hordoztam soha, az valahogy nem az en világom )

2021. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért tényleg nem sok, mi használtan vettünk (nagyon jó állapotban) ennél drágábbért. Pedig az én párom is elég spórolós. De babakocsiból neki sem volt mindegy milyent vegyünk. Már ne is haragudj, de elég tuskó férjed van. Amikor én kinéztem a babakocsit, először a párom is húzta kicsit a száját, de én elmondtam minden előnyt a babakocsiról, és hátrányt, ha ennél olcsóbbat veszünk. Akkor látta be, hogy igazam van, nem éri meg olcsóbban venni, utána tönkre megy vagy vmi, nagyobb lesz a veszteség.
2021. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akar kiadno semmi pénzt a gyerekre?

Mindent kapratok. Akkor az egész beruházás megállna kb 100e ftból (babakocsi, matrac, apróságok)

Ha a gyerek majd beteg lesz, akkor nem vesztek majd gyógyszert se? Minek? Igyon hagymateát 'oszt jó van!

Hát ez pont nem az ahol kompromisszumra törekednék. Megvenném én!

De ha meglesz a baba én a helyedben elküldeném őket sétálni, de csak is hordozó kendőben!

Bár gondolom nem az a típus aki majd viszi sétálni a gyereket

2021. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!