Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én akadok ki ezen?

Csak én akadok ki ezen?

Figyelt kérdés
Ma sétáltam a városban este tíz után,moziban voltam az Unokahúgommal.Legalább 8 babakocsis anyukát láttam ebben az időpontban pár hónapos gyereket tologatva,de volt pár olyan egy év körüli baba,akik ébren voltak és nézelődtek a kocsiban.Csak én gondolom azt,hogy ilyenkor nem az utcán a helye egy babának,kisgyereknek.Nekem három éves fiam van,minden nap este nyolckor már alszik,ahogy ma is.Utcára kihelyezett teraszokon,szórakozóhelyeken több 3-6 év közötti gyereket is láttam.
2012. júl. 5. 23:05
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kollektív döglés van 11től itthon, egyszerűen a gyerekek is 0km/h val pörögnek csak.

Viszont 7körül kezd "hűlni", nem tűz a nap, kimegyünk levegőzni, sétálni, kicsit a barátokkal, utána itthon még locsolhatnak, randalírozhatnak, és van amikor 10kor jövünk csak be. És rendesen van enni inni, rend is van, csak nem tud az élet a megszokott kétrészletes többórás kintlétben menni.

2012. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, te forgatsz ki mindenkit. Senki nem kritizálta a te szokásaidat, legalábbis én nem láttam ilyet. Te ellenben mindenkit kritizálsz, aki nem azt teszi, amit te. Eleve úgy tetted fel a kérdést, hogy te kiakadsz azon, hogy más nem vágja be a gyerekét a kiságyba este 7kor. Miért fáj ez neked? Nem mindenki csinálja úgy, ahogy te... Pont te személyeskedsz és szólsz be más anyukáknak.
2012. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
akkor nem olvastad végig jól a válaszokat.többen is írták,hogy katonaságban nevelem,meg ráerőszakolom,hogy aludjon nyolckor meg ilyen hülyeségeket.de nem érdekel már a téma,már rég töröltem a kérdéseim listájából,csak vélewtlenül találkoztam vele ismét.nekem továbbra is az a véleményem,hogy csecsemő és kisgyerek nem való este 11-kor utcára csak mert nekem jól esik a séta
2012. júl. 12. 07:33
 34/34 anonim ***** válasza:
Te is félreértettél mindenkit, és bizony te személyeskedsz, mert a kérdést is úgy tetted fel, hogy te ezen ki vagy akadva. Nem NEKEM esik jól a séta, hanem a BABÁNAK jobb levegőzni a 25 fokban, és nem a 40 fokban. Ennyi, szerintem ez pofonegyszerű dolog. Nem értem mi baja lesz este 10kor a gyereknek az utcán... Csak mert nálatok nem szokás, attól még nem ördögtől való dolog. Nekem semmi bajom azzal, hogy te este 8kor lefekteted a gyerekedet, a te dolgod, az meg az én dolgom, hogy én mikor fektetem le az enyémet.
2012. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!