Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet feldolg...

Mennyi idő alatt lehet feldolgozni egy magzat halálát?

Figyelt kérdés
3 hónapja történt , félidős terhesen.. és még minden nap bőgőrohamot kapok .... Az ok nem derülk ki sajnos, nem mernék belevágni egy újabb terhességbe, mi van ha megint megtörténik...
2013. márc. 20. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ami veled történt! Nekem 6 hetesen ment el az előző babám tavaly májusban, de még most is elszorul a szívem, ha csak rá gondolok. Pedig azóta újra terhes vagyok, 30 hetes, szerencsére most minden rendben van. Sajnos nem tudja pótolni egyik a másikat. Idővel biztos könnyebb lesz, ha rá gondolsz, de ezt sosem lehet elfelejteni :-(
2013. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, és együtt érzek veled. Nekem is volt hasonló, bár fiatalabb terhes voltam. AZóta eltelt már 5 év, és még mindig összeszorul a szívem. Valószínű, hogy soha nem fog változni. Azóta már szültem egy babát, most 17 hónapos.
2013. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén nagyon sajnállak. Kitartást és sok erőt kívánok ! Saját tapasztalatról nem tudok beszámolni,de anyósom kolléganőjének 38 hetesen halt meg a babája és meg is kellett szülnie. Rettenetesen ki volt borulva,de egyből újra próbálkoztak. Magára tetováltatta a kisfia nevének kezdőbetűjét,hogy kicsit kompenzálja magában,hogy már próbálkoznak. Most ismét babát vár,de nagyon fél szegény. az orvosa ugyanaz, és megbeszélték,hogy a 38. héten megcsászározzák. A helyében én is végigrettegném az egészet,bár nekem "csak" egy spontán vetélésem volt,de nekem az is két évbe telt,mire "feldolgoztam".
2013. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kinél mennyi.

Nekem is volt egy vetélésem, rá fél évre fogant meg a kislányunk. Pár nap múlva másfél éves. Januárban megint volt egy vetélésem... Nehéz, főleg, hogy sógornőm is babát vár...

Egyik barátnőmnek 35 hetesen kellett megszülni a kislányát, mert baj volt a szívével. 1 napot élt... :( Ezután 7 hónappal megfogant a kisfiuk.

2013. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!