Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fontos! Mi "ütött" a feleségem...

Fontos! Mi "ütött" a feleségembe? Lassan fontosabb a lova, mint a három hetes babánk!

Figyelt kérdés

Problémám a következő:

A feleségemnek és nekem három hetes a babánk,édes kis tünemény.De nem tudom,mi történhetett a feleségemmel,mert eredendően nagyon várta,de most mintha alig foglalkozna a picivel.Csak a tényleg alapvető dolgokat teszi meg,hogy pelenkázás,fürdetés,etetés (nem szoptat,a teje elapadt).

Ritkán simizi,alatatja vagy beszél hozzá.


A másik az,ami szintén "hozzá tartozik" a feleségemhez,hogy nagy sportember volt (?):főképpen lovagolt hosszú ideig,de úszott és atlétizált is.Az alakjára mindig nagyon kényes volt (ki nem ilyen alapon,de ő tényleg,egy pluszt sem tűrt meg megán).


Van egy lova,amit ő idomított be és az ő nevén is van és újabban minden nap kijár a lóhoz és lovagol! Egyszer láttam és nem is tudom,hogy képes rá három kéttel a szülés után.Nem csak "lögyög",hanem hallottam,hogy vágtázott és ugratott is már!! Én elhiszem,hogy kötődik hozzá,de ez már sok szerintem,ha a pici lányunk rovására megy ez.


Felvetettem már neki,de eléggé felhúzta magát és végül is arra lukadt ki (pedig én ezt sohasem említettem neki egy szóval se!!),hogy márpedig bármennyire is akarom,nem fogja eladni és a lovaglással sem fog felhagyni!


Én nem azt mondom,hogy egyáltalán ne,de azért ne ugrás,meg ne vágta.Sőt,utánanéztem és csak a szülés után fél évvel javasolják a lovaglás újrakezdését,de azt mondta,hogy ne szóljak bele,mert ő a sportember (tényleg jó,díjugratásban régebben versenyeket is nyert).Ő jobban tudja.


Három hete szült,természetes úton,komplikáció nem volt,ha ez számít.


Szerintetek mit tegyek,mert tényleg tanácstalan vagyok! Szeretem nagyon,meg ő is,figyelmes,tanult és okos nő,csak hát megvan a szenvedélye...



2013. máj. 25. 17:45
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
anyósom vigyáz rá,vagy én,eddig egyszer egy bébiszitter is (kb. csak két óra volt)
2013. máj. 25. 21:17
 12/24 anonim ***** válasza:
12%
3 hetes gyerek mellé bébiszitter. Apuka, ez a te hibád is. Hogy engedheted ezt?
2013. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
akart szoptatni,csak elapadt a teje (kb. akkor,amikor hazajött a kórházból a lányunkkal,ott még ment a dolog)
2013. máj. 25. 21:23
 14/24 A kérdező kommentje:
Kedves 77%-os,éjt nappalá téve dolgozom értük,a főnököm egy napra sem engedett el!! vagy miért,szerinted mit lehetne tennem? azt ő találta ki,amíg dolgoztam,nem én!!
2013. máj. 25. 21:25
 15/24 A kérdező kommentje:
+a főnököm még egy érzéketlen tudkó is,még a szülésre sem tudtam bemenni,mert akkor sürgősen küldölföldre kellett utaztatnia valami miatt.ha a válaszom nem,akkor kereshetek másik állást,ezzel fenyeget,de legalább jól fizet.
2013. máj. 25. 21:26
 16/24 anonim ***** válasza:
14%
az a gond, hogy engeded, hogy bébiszittert fogadjon. Ne te maradj otthon, nem ezt írtam. Ott az anyós segítségként és a baba anyukájának kellene a babájához ragaszkodnia, nem lelépnie. 90%-ban tudnak a nők szoptatni, akarat kérdése, de mivel lelép a gyereke mellől, így a legegyszerűbb nem szoptatnia. Ha akarná, még mindig próbálkozhatna a szoptatással! Vagy ha hormongondja van, menjen orvoshoz.
2013. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Köszi,de tényleg nagyon makacs...

Ha valamit akárcsak nagyon finoman is felhozok neki ebben a témában,egyből támadásnak veszi és arra asszociál,hogy azt akarom,hogy adja el a lovam,pedig én nem ezt akarom!! Tőlem lovazhat,meg lovagolhat is,csak törődjön a kicsivel többet!!! De ő azt mondja,hogy eleget törődik vele.


Meg azt mondja,hogy élete munkája van abban a lóban,nem fogja csak úgy odatolni valaki segge alá,hogy versenyeket nyerjen vele.Lehet újra akarja kezdeni azt is :S

2013. máj. 25. 21:55
 18/24 A kérdező kommentje:
Bocsi,a lovát,mert az övé!
2013. máj. 25. 21:55
 19/24 A kérdező kommentje:

Meg tudom,hogy elég hihetetlen meg felelőtlen is,de az több lovastársánál is kiverte a biztosítékot,amikor már pocakja volt és terepen jól eleresztette a lovat,mármint érted...rohant mint akit kergetnek!!

Amikor megkérdeztem tőle,hogy nem félsz,hogy leesel,a válasz:ő ezt így szereti csinálni,meg ha már lovon ül,nem csak lötyögni fog.

2013. máj. 25. 22:01
 20/24 A kérdező kommentje:

A bébiszittert megígérte,hogy nem fordul elő többet,de a lóval nem tudok mit tenni,nincs messze tőlünk.

Ő a tulaj,tehát kb. azt csinál vele amit akar.Eladni nem adhatom el helyette,tényleg szakemberhez kellene vinni,az lenne a legjobb!

Azért köszi a segítségedet!

2013. máj. 25. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!