Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Na most akkor rossz anya vagyok?

Na most akkor rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés

Olyan sokkoló élményben volt részem pár napja, hogy az eszem megáll, még mindig..

6 hónapos a kislányom. Pár napja, már nem is tudom melyik nap, de bementünk az apukájához a munkahelyére, ami egy tetováló szalon, mivel a párom tetováló, logikus. Végeztünk, jöttünk ki, már akkor láttam, hogy az út túl oldalán áll egy nő, egy kb. 6-7 éves kissráccal, meg egy babakocsis kislánnyal. A kisfiú hisztizett valamiért, az anyja meg tiszta idegbeteg módjára kiabált vele, de közben meg engem méregetett. Átértünk az ő oldalukra, erre megszólított (vagyis inkább utánamszólt, hogy várjak egy kicsit). Odajött, és akkor elkezdte, próbálom idézni, valami olyasmit hogy "Ne haragudj már, de jól láttam, hogy te egy tetováló üzletből jöttél ki a gyerekkel? Te normális vagy, ilyenekre neveled a gyerekedet? Meg egyébként is, luxus neked a babakocsi, hogy a kezedben cipeled, ez nagyon káros neki, ha nem tudnád. És miért nem lehet normálisan felöltöztetni, ez egy kisbaba, nem divatolni kéne vele, főleg nem ilyen időben. Persze látom, a kis körmöcskéd, meg a szempillád nagyon szép, gondolom a gyerekről is így gondolkozol. Nagyon rossz ezt làtni, hogy ilyen anyák vannak manapság, és blablabla"

Vázolom a képet, amit láthatott, igen, a kezemben volt a lányom. Körübelül 20 fok volt, ráadtam egy szürke, rózsaszín mintás Ramones pulcsit (ezt is megszólta a nő amúgy), egy fekete leggingset, és egy Adidas cipőt, mert nekem is olyan van, és szerintem ez aranyos. A körmöm ki volt festve, szempillát pedig 1 hete voltam csináltatni.

Én olyan szinten blokkoltam le, hogy azt elmondani nem tudom. Folytatta amúgy még , hogy biztos nagyon felelőségteljes anya vagyok, elképzelni sem tudja milyen rossz sorsa lehet a gyereknek, biztos főzni sem tudok (wtf???), aztán elment, mert a kisgyereke is hisztizni kezdett.

Én komolyan kérdezem, ILYEN VAN?? Én ezt még mindig nem fogtam fel teljesen, hogy az ilyen nő pontosan mit érez, mit gondolt amikor odajött hozzám.

Segítsetek már ki, légyszi. Ilyen fordult már elő mással is? Vagy tényleg bennem van a hiba? Komolyan nem értem meg..


2016. aug. 27. 13:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%
Itt mindenki elhiszi, hogy ez valóban így történt? Kizárt, hogy csak úgy odamenjen egy idegen egy másik idegenhez és ilyeneket vágjon az arcába. Vajon mi történhetett valójában??
2016. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Jártatok ti már Budapesten, az utcákon? Hogy ott milyen emberek vannak?

Mi történhetett valójában, ja bocsi, azt kihagytam, leejtettem a lányom, és még rá is tapostam.

Tényleg nincs jobb dolgom, csak ilyeneket kitalálni..

2016. aug. 27. 14:04
 13/29 A kérdező kommentje:

Egyébként pedig, azt kérdeztem a kérdésemben többek között, hogy valakivel történt már-e hasonló. És kaptam ilyen választ, szóval ezek szerint nem ritkaság a sztorim. Nem megerősítést vártam, hogy a nő hülye, én meg a szuper anyuka. Nem így van. 21 éves vagyok, még bőven a gyakorló kategóriàba sorolom magam, ezért is tettem fel a kérdést a végén, hogy hibáztam-e valamiben.

Egyszerűen hihetetlen, hogy itt mindenbe bele tud kötni valaki..

2016. aug. 27. 14:10
 14/29 anonim ***** válasza:
74%

Ezt úgy hivják hogy irigység és nem tud mashogy reagálni csak ha leoszt!


de mondjuk tényleg vannak nagyon okos emberek!


Az én csaladom eleinte azt mondta nem jól öltöztetem megfog fazni meg blabla...

Hamar gyorsan leteremtettem őket!

2016. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
62%
Én ilyenkor úgy ledöbbenek a másik bunkóságán, hogy nem jut eszembe semmi frappáns válasz. Csak később, de azzal meg nem sokra megyek. :-(
2016. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
15, én alapjáraton szerintem elég talpraesett vagyok, ki szoktam magam vágni az ilyen helyzetekből, de ez tényleg nagyon durván lesokkolt. Most már persze elküldeném mindenfelé, de ott és akkor tényleg leblokkoltam.
2016. aug. 27. 14:18
 17/29 anonim ***** válasza:
24%

Olyan isnerős ez a sztori. Legutóbb a plázában toltad és egy nő ugyanezt a hosszú monológot lenyomta, miközben (!) elsuhant mellettetek.

Akkor egyértelműbb volt a kamu, most csiszoltál rajta.


Milyen az a ramones pulcsi? Minek adidas egy járni nem tudóra?

2016. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Küldd át azt a kérdésem, sajnos nem emlékszem rá :)
2016. aug. 27. 14:24
 19/29 anonim ***** válasza:
33%

17 a Ramones egy punk zenekar :)


Kérdező, igen, jártam már Budapesten, éltem is ott, most is egy nagyvárosban élek. De maximum rövid, egy-két mondatos beszólásban volt részem életem során ("Hogy nézel ki?" "Ez hülye." "Jó a csöcsöd"), de ilyen monológot még senki nem rögtönzött nekem csak úgy, ismeretlenül. Sőt, senkinek, akit ismerek, egyszerűen irreális, amit írtál. Olyat láttam már, hogy anyuci szájában lógott a cigi, miközben a gyerek rajta lógott kenguruban, és odament valaki szólni neki, hogy ezt talán mégsem kéne. Sőt, jött oda már hozzám is valaki, amikor mei tai-ban rajtam volt a gyerek, és megkérdezte, hogy nem félek-e tőle, hogy túlmelegszik. Ilyenek történnek, ezt aláírom. De hogy valakihez csak úgy odamegy egy vadidegen, és beleköt abba, hogy honnan jön ki, hogy mi van a gyereken, hogy kézben viszed, hogy milyen a körmöd, na neeeee, ez egy óriási kamu :D

2016. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Én nem fogok bizonygatni senkinek semmit, nem emiatt írtam ki a kérdést. Ha nem hiszed el, így jártál/így jártam, annyira nem életbevágóan fontos dolog, hogy vitába szálljak bárkivel is, vagy bizonygassam, hogy mi történt és mi nem. :)
2016. aug. 27. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!