Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Na most akkor rossz anya vagyok?

Na most akkor rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés

Olyan sokkoló élményben volt részem pár napja, hogy az eszem megáll, még mindig..

6 hónapos a kislányom. Pár napja, már nem is tudom melyik nap, de bementünk az apukájához a munkahelyére, ami egy tetováló szalon, mivel a párom tetováló, logikus. Végeztünk, jöttünk ki, már akkor láttam, hogy az út túl oldalán áll egy nő, egy kb. 6-7 éves kissráccal, meg egy babakocsis kislánnyal. A kisfiú hisztizett valamiért, az anyja meg tiszta idegbeteg módjára kiabált vele, de közben meg engem méregetett. Átértünk az ő oldalukra, erre megszólított (vagyis inkább utánamszólt, hogy várjak egy kicsit). Odajött, és akkor elkezdte, próbálom idézni, valami olyasmit hogy "Ne haragudj már, de jól láttam, hogy te egy tetováló üzletből jöttél ki a gyerekkel? Te normális vagy, ilyenekre neveled a gyerekedet? Meg egyébként is, luxus neked a babakocsi, hogy a kezedben cipeled, ez nagyon káros neki, ha nem tudnád. És miért nem lehet normálisan felöltöztetni, ez egy kisbaba, nem divatolni kéne vele, főleg nem ilyen időben. Persze látom, a kis körmöcskéd, meg a szempillád nagyon szép, gondolom a gyerekről is így gondolkozol. Nagyon rossz ezt làtni, hogy ilyen anyák vannak manapság, és blablabla"

Vázolom a képet, amit láthatott, igen, a kezemben volt a lányom. Körübelül 20 fok volt, ráadtam egy szürke, rózsaszín mintás Ramones pulcsit (ezt is megszólta a nő amúgy), egy fekete leggingset, és egy Adidas cipőt, mert nekem is olyan van, és szerintem ez aranyos. A körmöm ki volt festve, szempillát pedig 1 hete voltam csináltatni.

Én olyan szinten blokkoltam le, hogy azt elmondani nem tudom. Folytatta amúgy még , hogy biztos nagyon felelőségteljes anya vagyok, elképzelni sem tudja milyen rossz sorsa lehet a gyereknek, biztos főzni sem tudok (wtf???), aztán elment, mert a kisgyereke is hisztizni kezdett.

Én komolyan kérdezem, ILYEN VAN?? Én ezt még mindig nem fogtam fel teljesen, hogy az ilyen nő pontosan mit érez, mit gondolt amikor odajött hozzám.

Segítsetek már ki, légyszi. Ilyen fordult már elő mással is? Vagy tényleg bennem van a hiba? Komolyan nem értem meg..


2016. aug. 27. 13:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
77%
Én ilyenkor azt nem ertem, mi érdeke lenne bárkinek is ilyesmit kitalálni? Ebből neki nem lesz semmi előnye! És amúgy meg tenyleg döbbenet, miket megengednek maguknak az emberek manapság, tisztelet nulla. En 26 éves vagyok, de jóval fiatalabbnak nezek ki a koromnál, párom szinten, igy olyan beszólásokat kaptunk már, hogy döbbenet.
2016. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
36%

21,

az oldal fele kamu. Hogy miért? Egyeseknek a kitalált kérdések gyártása, mások hergelése a szórakozás. Ennyi.

2016. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
40%
Előnye nem származik belőle, csak élénk a fantáziája, és szeret hülyeségeket kitalálni. Mondanám, hogy inkább írjon könyvet, de ez egy elég tré sztori.
2016. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
59%

Ekkora vetítést:-)

Élő ember nem hallgatna meg egy ilyen litániát!

2016. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
54%
Ezek az emberek irigyek,es csak azért is belekötnek másokba.Engem is megszóltak már mikor gyerekkel voltam,ruha miatt is.Tudom,hogy le Kell szarni,de en elég érzékeny tipus vagyok es sokáig kattogok ezen.Amúgy 8 hónapos a kislányom,nekünk is van ramones pulcsink h&m-böl :)
2016. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
49%
Budapesten elek, nem rendszeresen, de szoltak mar be. A babakocsimra, a hordozasra, ha etteremben voltunk (a gyerek nem uvoltott). Ilyen litania sose volt, de en barmit kinezek. Itt is miket irnak mar az emberek, ha valaki kimozdul a gyerekevel, ne adj isten nelkule...
2016. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
50%

Tiszta abszurd.

Sokfelé járunk, 2 gyerekem van, és soha nem szóltak még be.

Vadidegen volt, biztos nem ismeted valahonnan?

2016. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
35%
Jo a fantaziad. Ilyen nincs. Senkit nem erdekel a gyereked ruhazata.
2016. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
94%
"Ez a tetováló szalon a családi vállalkozásunk,úgyhogy ja,arra fogom tanítani a gyerekem,hogy álljon meg a saját lábán,hátha nem lesz olyan frusztrált,hogy a kölykével ordítson a nyílt utcán mint az ímént te.És akkor még te oktatsz ki engem?Hogy köröm meg szempilla? Csak sajnálni tudlak" - aztán hátat fordítottam volna neki,és távozok.
2016. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!