Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállaláskor a papírozásn...

Gyerekvállaláskor a papírozásnál az apa születési dátuma is feltüntetésre kerül?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom és imádnám a gyerekünket, viszont a párom nem tudja, hogy valójában hány éves vagyok. Tudom hazudtam erről és hiba volt, de ha nem tettem volna akkor lehet meg se ismer és akkor most nem lennénk boldogok és nem várna gyereket sem. Szóval tudom ez nem mentség hogy hazudtam a koromról, de bebizonyosodott hogy igazából nincs jelentősége. Csak nem akarok neki csalódást okozni ha kiderül.

2018. szept. 4. 11:47
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Igen igazad van hogy erre nincs mentség. Az ismerkedésünk elején még nyilván nem szeretett és ha akkor közöltem volna vele a valós koromat, akkor esélyt sem adott volna arra, hogy megismerjük egymást és akkor most nem is szeretne és nem várna gyereket tőlem. Sőt, lehet boldog se lenne, bár ezt nyilván nem tudhatom.
2018. szept. 4. 11:59
 12/47 anonim ***** válasza:
53%
Nem látszik rajtad a korod??
2018. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
93%
Na ne máár, ilyen létetik? Jobb lesz mihamarabb tisztázni! Az apasági nyilatkozathoz és a házasságkötéshez is (ha esetleg elvennéd) mindenféle adatot elkérnek, ki fog derülni, hogy hazudtál.
2018. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Most meg ha elmondanám, akkor elveszíteném a bizalmát. Pedig sose hazudtam neki másban és nem is fogok. Ő a minden nekem.
2018. szept. 4. 12:02
 15/47 A kérdező kommentje:
Nem látszik rajtam a korom. Valahogy ilyen a genetikám.
2018. szept. 4. 12:03
 16/47 anonim ***** válasza:

Hány hetes terhes?

Együtt laktok?

2018. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2018. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Az adatokat úgy kérik el, hogy leültetnek minket egymás mellé és akkor ott szemtől szembe be kell diktálni az ügyintézőnek az adatainkat, vagy kapunk egy papírt ott helyben és ott kell kitöltenünk?
2018. szept. 4. 12:05
 19/47 A kérdező kommentje:
Együtt lakunk igen és régóta és szeretném elvenni feleségül.
2018. szept. 4. 12:06
 20/47 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen mindegy, hogy mit akarsz, mindenképpen ki fog derülni, de annyit még segíthetsz a helyzeten, hogy magadtól bevallod. Csak abban a helyzetben maradna titok, hogy ha fogod magad és lelépsz és a gyereket sem vállalod, bár ez esetben is mehet a bíróságra apasági pert kérve szülés után, ott is kiderülne. Nyilván nem szándékod lelépni, így a gyereket majd magadénak elismered, vagy elveszed és akkor a nevedre kerül eleve. Ergo nem releváns, hogy félsz a reakciójától, mert mindenképpen kiderül, értsd már meg, csak az a kérdés, hogy mikor. Abba biztosan nem megy bele, hogy apasági nyilatkozatot se tegyél és később is millió dolgot kell majd a gyerekkel kapcsolatban dokumentálni, amiből kiderülhetne. Tehát vagy apaságinál, vagy házasságnál legkésőbb ugrik a majom a vízbe. Vagy hogy tervezted mégis? Ezt nem tudod megúszni,amennyiben felvállalod a gyereket, márpedig gondolom az a terv. Hiába nyekeregsz most azon, hogy jajj mi lesz és elveszted a bizalmát, ezen előbb kellett volna elgondolkodni. Kiderül így is- úgy is, már csak abban dönthetsz, kitől és mikor tudja meg.
2018. szept. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!