Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállaláskor a papírozásn...

Gyerekvállaláskor a papírozásnál az apa születési dátuma is feltüntetésre kerül?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom és imádnám a gyerekünket, viszont a párom nem tudja, hogy valójában hány éves vagyok. Tudom hazudtam erről és hiba volt, de ha nem tettem volna akkor lehet meg se ismer és akkor most nem lennénk boldogok és nem várna gyereket sem. Szóval tudom ez nem mentség hogy hazudtam a koromról, de bebizonyosodott hogy igazából nincs jelentősége. Csak nem akarok neki csalódást okozni ha kiderül.

2018. szept. 4. 11:47
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
97%

Mióta vagytok együtt, hogy sose került szóba a születési dátumod?

Ha ez kiderül, biztosan hatalmasat fog csalódni benned.

2018. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
97%

Az apasági nyilatkozatban mindkettőtök születési adatai szerepelnek.120 helyen íratják alá veletek és mindketten kaptok belőle egy -egy papírt.Tehát párod is.

Amúgy az én párom 7 évet tagadott le egész az első találkozásig, utána viszont az első vallomások egyike volt, hogy bevallotta mennyi is igazából és nem érdekelt.

Az elég gáz ha te évek óta tagadod a korod és akkor fogja a párod megtudni mikor már közös gyereketek is születik.Biztos lesz miatta harag, de jobb ha nem akkor vesztek össze mikor a papírt írjátok alá.Szóval jó ha már most bevallod.Aztán majd meglátod lékeli e ez a kapcsolatotok vagy sem.Ha szeret valószínűleg nem.

2018. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
El fogom neki mondani. Sose hagynám el.. se őt, se a gyerekünket.
2018. szept. 4. 12:14
 24/47 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem mond el neki es keszulj fel, hogy ki fog bukni foleg most hogy a hormonok is kikeszitik szegenyt. De az teny minel tovabb huzzod a dolgot annal csunyabb vege lesz. En ket ilyen esetet tudok ahol a ferfi letagadta a korat es mindket esetben az eskuvo elott derult ki a ferj valos kora. Bar ott csak 10 es 12 ev korkulombseg volt.

Amugy hany evesek vagytok? Szerintem a korkulomseg nem szamit ha jo a kapcsolat es szeretitek egymast.

2018. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
95%
Együtt tesztek nyilatkozatot, amit utána mindketten aláírtok. Nem tudod megúszni, ne legyél már ennyire értetlen. Hihetetlen, hogy még mindig azon töröd a fejed, hogy verhetnéd továbbra is át. Nem tudod. Ez nem holmi titkos tanúmeghallgatás, ott vagytok, egyetértően és egyhangúlag nyilatkoztok egymás mellett, minden adatotokat bediktálva, amit megerősítés céljából az íratok elkérésétől függetlenül még hangosan fel is olvasnak, akár apaságit teszel, akár az anyakönyvvezetővel egyeztettek. Láttál te már házassági anyakönyvi kivonatot? Guglizz rá egyre. Mindkettőtök születési adatai is szerepelnek benne, akárcsak az apasági nyilatkozaton.
2018. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Igen.. Elmondom neki.
2018. szept. 4. 12:18
 27/47 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon helyes, már rég meg kellett volna tenned.
2018. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Most mindenki menjen és kérdezze meg a párjától, hogy hány éves :D
2018. szept. 4. 12:24
 29/47 anonim ***** válasza:
91%
Tobben is kerdeztek, hogy hany eves vagy es mekkora a korkulombseg koztetek, de meg itt sem valalod fel. Mi a problemad a korodal?
2018. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Nekem nincs problémám a korommal. Pont azt gondolom hogy semmi jelentősége. Nem az hogy nem vállalom fel, hanem nem kell mindent ide kiírnom úgy gondolom. Ezt pedig nem szeretném kiírni, mert így döntöttem. Megyek és elmondom neki. Sziasztok!
2018. szept. 4. 12:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!