Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállaláskor a papírozásn...

Gyerekvállaláskor a papírozásnál az apa születési dátuma is feltüntetésre kerül?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom és imádnám a gyerekünket, viszont a párom nem tudja, hogy valójában hány éves vagyok. Tudom hazudtam erről és hiba volt, de ha nem tettem volna akkor lehet meg se ismer és akkor most nem lennénk boldogok és nem várna gyereket sem. Szóval tudom ez nem mentség hogy hazudtam a koromról, de bebizonyosodott hogy igazából nincs jelentősége. Csak nem akarok neki csalódást okozni ha kiderül.

2018. szept. 4. 11:47
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
91%
Még egy iratoddal sem találkozott a párod?
2018. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Nekem ez olyan fura... 6 éve vagyunk együtt a férjemmel, de már a házasságunk előtt is milliószor volt a kezemben a személyi igazolványa, lakcímkártyája, töltöttem már ki olyan iratot, ahová az ő adatait is be kellett írni (lakcímbejelentő például), ezeket mindig én szoktam, mert sokkal szebben írok, mint ő, és szeretek is írni :) De például a terhes kiskönyvbe is be kellett írni az apa adatait is, igaz, ott csak bemondásra, a férjem ott se volt a védőnőnél, amikor felvette az adatokat, szóval ott nem ellenőrzi senki, de elég gáz, ha nálatok fals adat van benne.
2018. szept. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki. Kibukott persze. Azt mondta nem felejti el és igyekszik megbocsájtani, de azt mondta, hogy ettől függetlenül szeret és velem akar maradni.
2018. szept. 6. 16:58
 44/47 anonim ***** válasza:
Hát nem csodálom, hogy kibukott... De azért na, csak jobb túl lenni rajta, nem?
2018. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a helyében azon akadnék ki a legjobban, hogy eddig nem mondtad el, csak amikor már a közös gyereketeket várja. Naná, hogy megbocsát meg veled akar maradni, mást nem nagyon tud már tenni így terhesen.
2018. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Nem a gyerek miatt marad velem, hanem mert ha valaki eldönti, hogy szeret téged, akkor szeretni is fog. Hogyha meg valaki eldönti, hogy nem szeret téged, akkor a csillagokat is lehozhatod neki, akkor se fog szeretni téged.
2018. szept. 7. 23:14
 47/47 anonim válasza:

Hahaha

Az asszonyka jól reagált és tudja h hülye a kérdező de épp így imádja

2018. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!