Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállaláskor a papírozásn...

Gyerekvállaláskor a papírozásnál az apa születési dátuma is feltüntetésre kerül?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom és imádnám a gyerekünket, viszont a párom nem tudja, hogy valójában hány éves vagyok. Tudom hazudtam erről és hiba volt, de ha nem tettem volna akkor lehet meg se ismer és akkor most nem lennénk boldogok és nem várna gyereket sem. Szóval tudom ez nem mentség hogy hazudtam a koromról, de bebizonyosodott hogy igazából nincs jelentősége. Csak nem akarok neki csalódást okozni ha kiderül.

2018. szept. 4. 11:47
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Együtt laktok, el akarod venni, és sikerült eddig eltitkolni a korod?

Szerinted a jövőben hány hivatalos dolgot kell majd akar együtt is intéznetek? Vagy ha ne adj isten majd kórházba kerülsz, vagy rossz ezt mondani, de ott lesz a temetésed. Hogy gondoltad hogy sosem derül majd ki? Netán csak pár alkalomra terveztél vele? Mert úgy már el tudom képzelni. De hogy valakivel leéljem az életem, úgy hogy nem tudja meg a korom...elég mese szerű.

2018. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem csendben, mély titokban, a tudta nélkül nyugodtan keress egy pszichológust. Az nem normális dolog, hogy ennyi ideig módszeresen hazudsz a korodról, és még arc és nèv nélkül se vagy képes leírni.

Lehet, hogy szerinted nincs jelentősège, hogy 40 vagy 50 évesen leszel apa, vagy 50 vagy 60 éves vagy, mikor àltalànos iskolás, de ez így nem igaz.

Gondolom, a barátnőd is fiatalabb sokkal, és neki se mindegy, hogy 10 vagy 20 év köztetek a különbség.


Ha van egy kis esze, akkor ki fog dobni, és azt is letagadja, hogy köze volt hozzád.

Nem, nem a korod miatt. Hanem mert becsaptad, hazudtál, és elvetted tőle a döntési lehetősèget, hogy ennek tudatában is akarna-e veled gyereket.

2018. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 babyboom567 ***** válasza:
98%

Kedves Kérdező!

Az apa(férj) születési dátuma minden fontos dokumentációhoz kell,kikerülhetetlen,hogy ne tudja meg.Leírok párat amihez nálunk ebben az évben kellett.(a házasságkötést és apasági nyilatkozatot a többiek írták)

-repülőjegy vásárlás,nyaralási biztosítás(kor szerint kell fizetni)

-egészségpénztári kártya ügyintézés

-adó-visszatérítés(friss házasok,gyerek utáni)

-baleset biztosítás

-bölcsődei beíratás

-orvoshoz foglaltam a férjemnek időpontot(ehhez kellettek az iratai

Ami később esedékes(esetleg) nekünk,lakáshitel.

Illetve bármi történne a férjemmel,kórházba kerül,ott is kérnék az adatait.


Én komolyan azt nem értem, hogy mikor megbeszéltétek,hogy gyereket vállaltok,előtte miért nem mondtad el.Ott még dönthetett volna őszintén,így meg kitudja mi lesz,lehet veled marad a gyerek miatt de megutál.


Jah és apasági nyilatkozatkor,illetve házasság kötésre jelentkezéskor MINDKÉT félnek ott kell lenni.

2018. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
76%
Úgyis kiderül, a kisebbik rossz, ha te mondod el. Ha tényleg közös életet szeretnél vele, hány és hány papíron lesz még rajta a születési dátumod vásárlásoknál, szerződéseknél, ügyintézéseknél... nem is beszélve a szülinapokról, amit esetleg azokkal a családtagokkal együtt ünnepelnétek, akik tudják az igazságot. Ha se közös számla vagy biztosítás vagy közösségi oldalon való köszöntgetés, se leendő nagyszülők vagy testvérek, csak szimplán az is gyanús lehet, hogy a legtöbb barátod miért öregebb nálad ennyivel.
2018. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

"Most mindenki menjen és kérdezze meg a párjától, hogy hány éves :D"


Erre nincs szükség. Mivel én intézek minden papír ügyet, így rengetegszer írtam már fel a férjem adatait (szül.idő/hely, anyja neve). Még az autó biztosításnál is kell.


HOgy gondoltad, hogy nem mondod meg neki??? És ha ezt most megúsznád? AKkor minden menne tovább??? Előbb utóbb kiderül. És nem kellemes, ha pont egy ügyintézés kellős közepén...

2018. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Azért majd légysz írd meg hogy mi lett az asszony reakciója.
2018. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
szerinted ha elveszed nem kérik a szül.anyakönyvit??
2018. szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
95%

Mióta vagytok együtt egyébként? Mint az előttem 3-mal író, ezer millió esetet tudok mondani, amikor a férjem adatai kellettek...nem értem, nálatok hogyan nem derült ki még soha??

Azt sem értem, miért vártál eddig???

Az oké, hogy az elején nem mondtad, mert mint írtad szóba se állt volna veled,de mikor már szóba állt, összemelegedtetek láttad hogy azért nagyjából klappolnak a dolgok, miért nem szóltál akkor?

Hú én borzalmasan kiakadnék ha kiderülne ilyen alapvető dologban hazugság...

2018. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
93%
Hát Te beteg vagy. Ezt az exem megcsinálta. 7 évvel volt idősebb mint mondta, ugyan azért mint Te, de 2 hónap után kiderült. Akkor kicsit kiakadtam de 5 évig még együtt voltunk.
2018. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Nem vagy normális.
2018. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!