Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogyan győzzem meg anyukámat...

Hogyan győzzem meg anyukámat hogy ne menjek már iskolába? 13/l

Figyelt kérdés

Nekünk ezen a héten szerdáig kell már csak suliba menni, de szerdán nem tanulunk, hanem karácsonyfa ünnepség lesz. De én erre a 3 napra nem szeretnék elmenni! Hogyan győzzem meg anyukámámat hogy erre a 3 napra szerezzen nekem igazolást?

13/l



2016. dec. 19. 06:08
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
De én nem tudok egyedül elmenni a dokihoz mert 3 km hosszú az utcánk és a legvégén lakunk és ezt végig kéne gyalogolni, aztán meg még fél óra busszal az orvosi rendelőig! Amúgy is az anyukám nem enged el egyedül sehova mert nem bízik meg bennem és félt! Pedig már 14 vagyok!!
2016. dec. 19. 15:28
 22/23 anonim ***** válasza:
94%
Na csibém, voltál suliban? :)
2016. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Bocsáss meg ha durva leszek veled kedves Virág , a többség nem azért megy iskolába mert szeretne, hanem mert kötelező: ez azt jelenti, ha nem vagy , orvos által igazoltan , beteg akkor be kell menned és bizony az iskolába tanulni kell... Mi még június 20-án is dogákat írtunk :DD Nem mondom hogy hiányoznak, de a nyári szünetek elég jók vóltak :D. És hidd el más nem fog bemenni helyetted!
2017. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!