Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogy néz ki egy iskolaváltás?

Hogy néz ki egy iskolaváltás?

Figyelt kérdés

Úgy értem tudunk úgy iskolát váltani hogy senki ne tudjon róla?

Menete!köszönöm szépen


2017. jan. 23. 07:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Állítólag tesihez öltöztek át és levert eközben valamit a padról és nem vette fel a tanárnő meg lenyomta a fejét és ekkor gondolom úgy fogta a nyakát meg hogy hajolj már le fiam és így ütötte be !!
2017. jan. 23. 17:15
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Látta valaki? Amúgy mekkora gyerekről van Szó?
2017. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen a társai!8 éves
2017. jan. 23. 20:11
 14/15 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképpen jelenteném, hogy mással ne történjen meg újra. Nálunk apukát nem tudom, hogy tartottam volna vissza, hogy be ne menjen leszedni a pedagógus fejét. De valszeg én előbb mentem volna be botrányt csinálni.
2017. jan. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Mi sokáig halogattuk a suliváltást, mert 1) naívan, első gyerekkel azt hittem, biztos a tanítónőnek van igaza, és a gyerekkel van baj; 2) szuper osztályközössége volt, kedves, értelmes gyerekekkel.

Nálunk csak lelki terror ment, de az keményen, s mint időközben kiderült, ez az iskola pedagógia módszereihez tartozott, így esély sem volt a változásra.

A lényeg, hogy igen komoly nyomokat hagy a gyerekek lelkében egy rossz tanító (szorongás, önértékelési zavarok), és bár nagyon fontos a közösség, szerintem jobb, ha minél előbb kimented a méltatlan helyzetből.

Még valami: sajnos az egy álom, hogy majd a szülők összefognak, és változásokat érnek el, mert egyrészt vannak szülők, akiknek a gyerekét nem bántja a tanító, ezért azt gondolják, minden hipiszupi (pedig nem kéne nagy ész azt belátni, hogy terrorban akkor sem szabad élni, ha téged épp nem vernek, de látod mások megalázását), másrészt az az igazgató, aki ilyen tanárt alkalmaz, esélyes, hogy maga is támogatja a módszereit.

2017. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!