Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Terrorizálják a lányomat egy...

Terrorizálják a lányomat egy régi ügy miatt mai napig?

Figyelt kérdés

17 éves a lányom, egy olyan osztályban van, akikkel első óta együtt vannak. 26 fős osztály, semmi gond nem volt, tündéri első nyolc év volt nekik, kedves gyerekek, tanárok, szülők. Aztán három éve a lányom egy piti ügyben elmondta, hogy 11 gyerek nem csinált házit, és úgy másolták, mindezt azért mondta el, mert ő rengeteget dolgozott vele, és ha minden igaz, a padon hagyott füzetéből kimásolták.

Azóta mi már mindent bejártunk, de a lányom egy idegen test lett az iskolában, a távolság miatt máshova vinni nem tudjuk. Szülőkkel, tanárokkal, igazgatóval, már mindenkivel beszéltem, beszéltünk, egyenként, többel egyszerre, de semmi hatása. Évzárón a padjára festette valaki, hogy "vamzer".

Mit csináljunk?



2023. jún. 24. 15:45
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
12%
Nincs A B C osztály? Kamunak hangzik a kérdés.
2023. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
32%
Tanítsátok meg hogy nem kifizetődő spiclinek lenni
2023. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
67%

Nem volt spicli, róla másolta a sok kis suttyó, úgy, hogy ő meg sem engedte.. Ennek a felnőtt világban van egy neve és minimum szabálysértés!


Ott kell hagyni a kis szemeteket, amúgy nem feltétlen ez a bajuk, a gyerekek szeretnek rászállni valakire, és épp a lányod az most. Ha kicsit belegondolsz, biztos volt ilyen korábban is. Nálunk először egy fiú, majd egy másik, majd egy lány, majd én, majd egy másik lány volt utálat tárgya, mindannyiunk valami hülyeségért, a kistinik-tinik szeretnek összefogni valaki ellen, jobb esetben ez a valaki tanár.


Pech, vagy okosan elterjesztetek valami pletykát valakiről(de igazat!), vagy sulit kell váltani. Illetve mindig ki kell szúrni azt, aki rajtad kívül a leginkább szélén van, összehaverkodni vele, hogy úgy érezze tartozik neked és majd kettőtöket cikiznek ki, úgy kevésbé rossz. Illetve hát lányod van, tessék csinibe öltöztetni, haját, sminkjét megcsinálni, azt sosem szekálják a tinik(csak a kicsik), akit megdugnának;)

2023. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
86%
Valaki a padjára festett egy szót, na bumm, le kell tojni. Amíg ennyi a legtöbb, amit tesznek, hogy beszólogatnak meg írogatnak, ám hadd tegyék. Úgyis mindjárt végez, a maradék idôt kihúzza valahogy, aztán többet feléjük se kell néznie. Ha három éve ez van már, akkor mostmár tökmindegy. Engem nem szekáltak semelyik suliban, mégis nulla kapcsolatom maradt az osztálytársaimmal. Annyira semmit nem tesz hozzá vagy vesz el az életembôl, hogy kikkel jártam együtt suliba régen. Semmit se veszít velük.
2023. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem terrorizalas. A lányod tuti tett valamit amivel kivivta az osztály haragot. Amúgy meg magának tanul miért ne masolhatnák le róla? Nekem is adtak anno füzetet. 17 éves csajnak meg kell tudni védenie magát. A suli váltás lenne a megoldás de ezen meg előbb kellett vna gondolkodni. Nem a többieket kell okolni, meg mindig masikat, te koltiztel az isten hatamögé, orulj neki h van egy iskola azt szevasz. Videki mentalitás eléggé elmaradott ott meg menő így rá szállni a valakire. Ez van, sajnalom a. Kiscsajt de védje meg magát. Menjen koliba akkor nagy városba. Más is így csinálja meg is itt van… szóval van megoldás
2023. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
16%
3as nem spicli? Akkor minek neveznéd azt aki felnyomja a többieket a "főnöknél"?
2023. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
82%
Azt ugye nem mondod, hogy 30 kilométeres körzetben nincs még egy gimnázium?
2023. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
70%
6, igenis rohadtul dühítő, hogy az ember egy csomót dolgozik valamivel, es meg 11 ember arra kap ötöst. Így nem tud kiemelkedni se, mert a tanár azt hiszi, mindenki milyen kis ügyes volt. Miért a csalókat védjük, miért nem azt a gyereket, aki dolgozik, és van igazságérzete? Írják csak a padra, hogy vamzer, szanalmas, hogy ennyi, amit tudnak. Az nem spicli, aki a saját erdekeit védi.
2023. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
95%

Csinálhatsz akármit is, a lányodat akkor sem fogják megkedvelni. 🤷🏼‍♀️

Mondjuk azt nem tudom, hogy nem csengett le ez az ügy már 3 ŕv alatt.

2023. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
60%

mondjuk mert anyuci meg a kiscsaj folyamatosan szaladgálnak sírni a tantestülethez meg az igazgatóhoz, akik meg jól bszogatják érte a többi gyereket? a gyereked undok te meg egy agresszív szuperanyu, aki mindenkivel kötelező módon meg akarja szerettetni a kölykét. elvihetted volna másik gimibe, de nem, inkább három éven át bszogatzs egy osztálynyi gyereket, akik elég világosan kifejezték, hogy nincs igényük a kis spiclire.

én is sokat dolgoztam a házimmal (amelyik érdekelt persze), de ha egyszer már én megcsináltam mert meg akartam, nekem mért fáj átadni másnak is, hogy ne kapjon egyeseket valami baromságra, ami úgyis csak ebben a begyepesedett iskolarendszerben számít? szerintem ez nem csak egy ügy, hanem a kiscsaj egy ilyen sggnyaló kis stréber, aki valamiért az istennek nem tanul tapasztalati alapon se.

2023. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!