Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Terrorizálják a lányomat egy...

Terrorizálják a lányomat egy régi ügy miatt mai napig?

Figyelt kérdés

17 éves a lányom, egy olyan osztályban van, akikkel első óta együtt vannak. 26 fős osztály, semmi gond nem volt, tündéri első nyolc év volt nekik, kedves gyerekek, tanárok, szülők. Aztán három éve a lányom egy piti ügyben elmondta, hogy 11 gyerek nem csinált házit, és úgy másolták, mindezt azért mondta el, mert ő rengeteget dolgozott vele, és ha minden igaz, a padon hagyott füzetéből kimásolták.

Azóta mi már mindent bejártunk, de a lányom egy idegen test lett az iskolában, a távolság miatt máshova vinni nem tudjuk. Szülőkkel, tanárokkal, igazgatóval, már mindenkivel beszéltem, beszéltünk, egyenként, többel egyszerre, de semmi hatása. Évzárón a padjára festette valaki, hogy "vamzer".

Mit csináljunk?



2023. jún. 24. 15:45
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
17%
40. Az a baj, hogy nem trollok, hanem tényleg ilyen hülyék. Nekik ez rendben van.
2023. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
21%

Én is kitûnô voltam gimiben. A fél osztály az én házimat másolta fizikából. Sose zavart, bárkinek odaadtam. Mert hiába másolja le. Ha felszólítják, hogy magyarázza el a táblánál, nem tudja, mert nem érti. Ha feleltetik, ha dolgozat van, ugyanúgy kettest kap, mert ezzel nem tanulja meg. Megvan a házija, hát legyen vele boldog.

Informatika órán programot kellett írni. Egy sorban voltak a gépek, és én a szélen ültem, gépelek. A mellettem ülô az enyémet másolja, persze lassabban, az ô mellette ülô pedig az övérôl írja, és így tovább vagy öt ember a falig. Persze mindegyik le van maradva az elôzôhöz képest, mert onnan olvassa, pötyögi... Amikor lejárt az idô, az enyém kész van, tôlem oldalt pedig a falig szép sorban mindenki programja egyre rövidebb. Kabaréba illô jelenet volt komolyan :).

Én jól szórakoztam a sok szerencsétlenen. Mit nyertem volna vele, ha szívózok, hogy nem adom oda, meg takargatom. Ez nem olyan, mint más helyett dolgozni a munkahelyen, hisz az én munkám nem lett kevesebb. A dolgozataik, érettségijük se lett ettôl jobb, meg az enyém se rosszabb. Viszont mindenki le volt nekem kötelezve.

2023. jún. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
4%
*a munkám nem lett se több se kevesebb
2023. jún. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
29%

De itt nem önszántából adta oda, hanem belenéztek a cuccaiba mikor nem volt ott, hogy kimásolják. Itt bárkinek elgurult volna a gyógyszere és segítséget kér.


Amúgy nem csak tudásra, szorgalomra is kapnak jegyet, illetve a tanári megítélésében is szerepet játszik, kinek van leckéje, nem tűnik ki az egy szorgalmas.

2023. jún. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
9%
Na meg arról nem beszélve,hogy én jártam úgy,hogy az okos lemásolta rólam... Természetesen ugyanazzal a hibával,elírással. Így én is kaptam egy egyest. Mert ő egy lusta szar.
2023. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
69%

"Természetesen ugyanazzal a hibával,elírással. Így én is kaptam egy egyest."


Arról nem tehetek, hogy nálatok idióta volt a tanár, aki szabálysértésre osztogatta a jegyeket, ahelyett, hogy a tudás szintjének értékelésére használná, amire való.

Nálunk a fizikatanár tök korrekt volt. Tudta, hogy a házifeladat arra való, hogy elmélyítse a tanultakat. Nem érdekelte, ki csinálta meg és ki nem, nem nézte végig, kész van-e. Annyi volt, hogy minden feladatot megoldatott a táblánál a következô órán, és ehhez random kihívott feladatonként egy embert. Na ha valakinek nem volt kész, az itt kaphatta az ívet esetleg. De amúgy ez a táblánál megoldatás se azért volt, mert a tanár szivatni akarta azokat akiknek esetleg nincsen kész, hanem hogy a megoldást mindenki lássa, ellenôrizhesse, aki valahol elakadt, megérthesse vagy kérdezhessen. Persze a többség nem figyelt oda soha.

A tanár enélkül is nagyon jól tudta, ki a szorgalmas és ki nem, nem volt hülye.

2023. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
0%
46# Dolgozatra értettem,nem házira. De egyébként oké,hogy "beköpte" őket,de nem gondolnám egy évekig tartó terrorizálásnak az alapját. Sőt,ilyenre nincs is ok,szerintem.
2023. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!