Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Terrorizálják a lányomat egy...

Terrorizálják a lányomat egy régi ügy miatt mai napig?

Figyelt kérdés

17 éves a lányom, egy olyan osztályban van, akikkel első óta együtt vannak. 26 fős osztály, semmi gond nem volt, tündéri első nyolc év volt nekik, kedves gyerekek, tanárok, szülők. Aztán három éve a lányom egy piti ügyben elmondta, hogy 11 gyerek nem csinált házit, és úgy másolták, mindezt azért mondta el, mert ő rengeteget dolgozott vele, és ha minden igaz, a padon hagyott füzetéből kimásolták.

Azóta mi már mindent bejártunk, de a lányom egy idegen test lett az iskolában, a távolság miatt máshova vinni nem tudjuk. Szülőkkel, tanárokkal, igazgatóval, már mindenkivel beszéltem, beszéltünk, egyenként, többel egyszerre, de semmi hatása. Évzárón a padjára festette valaki, hogy "vamzer".

Mit csináljunk?



2023. jún. 24. 15:45
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
32%
18#-as vagyok. Lett pár elírásom,elnézést. Egyébként le lehet pontozni nyugodtan. :D Biztosan szerintetek normális zaklatni valakit évekig bármi miatt is,hogy egyáltalán van erre ok. Ez a szomorú,ezért megy ez ami megy az iskolákban,ahol sokszor a végsőkig csinálják ezt az emberek. Gondolom,ha a ti gyereketeket terrorizálnák nap,mint nap akkor nektek állna feljebb.
2023. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Engem másik osztályba tett anyukám,igazgató függő. Naaaaagyon sojat segített már ez is.
2023. jún. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
A lányodnak meg kell tanulnia megvédeni magát. Ha nem tudtok iskolát váltani akkor együtt kell élni ezzel a helyzettel.
2023. jún. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
39%
Én a lányoddal értek egyet. A semmirevaló szar alakokat én is mindig jelentettem. Melóban is. Csak engem kicsit sem érdekel ki mit szól.
2023. jún. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
41%

“Veled van a probléma nem a másik kb 30 gyerekkel!”


Szerintem meg de. 11 csaló, lusta dög, a többi pedig szolidaritást vállalt velük, tehát ők sem különbek.

A szüleiket is minősíti.

2023. jún. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
38%
Jó tudni, hogy Magyarország tele van ilyen jó lelkű emberekkel, akik azoknak adnak igazat, akik egy ártatlan embert b*sztatnak 3 éve:)
2023. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
43%

Kedves 26-os!

A kérdező szemszögéből látjuk a dolgokat. ASzért én kíváncsi lennék a másik oldal beszámolójára is.

2023. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
31%

Verje őket pofán...egy igazgatóit megér.

Sok szemét kölyök van amúgy. Kipéciznek egyet és csesztetik. A normálisabbak meg beállnak a sorba, hogy ne ők legyenek a következők.

Nálunk is volt ilyen anno.

És nem. Ha én valamire készülök és a többi lemáslolja tuti nyakon is csaptam volna.

Lehet lepontozni👏.

2023. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
25%
21# vagyok. De örülök,hogy megjött végre jó pár normális ember,megnyugodtam,hogy van még ép elméjű. :D Én sem gondolnám,hogy van olyan ok,amiért 3 évig csesztetni meg alázni kell a másikat. Nálunk a munkahelyen is volt olyan,hogy felvette ugyanúgy a fizetést,cserébe te csináltad helyette mert cseszett dolgozni, igen is lett jelentve. Dupla annyit dolgozhattál miatta,csak mert ő lusta dög,de a fizu jól jött. Csaló,lusta banda van ebbe az osztályba is. Az is igaz,hogy én is már rég pofán vertem volna őket,nekem is megért volna bármilyen következményt. Illetve zaklatásért is jelenteném mindet,ha már odáig fajul. Ha pedig az én lányommal történne ez,vagy fog ilyen,akkor egyenként lesznek felrúgdosva a szüleikkel együtt. Itt a szülő a legnagyobb hibás,hogy ilyen alja gyerekeket nevel,konkrétan semmirekellőket.
2023. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
22%

Én sem gondolnám,hogy van olyan ok,amiért 3 évig csesztetni meg alázni kell a másikat.


Van olyan ok, csak amit leírt, az k*rvára nem az. Nem mondom, hogy gimiben én örültem volna egy ilyen esetnek, hogy gyorsan megcsinálnám valakiről a leckét, és szívunk, mert beárul, de komolyan, most mi lesz a következménye egy ilyennek? Egy házi feladat hiány, vagy egy egyes, ha már a sokadik alkalommal történt meg. Emiatt kell ekkora utálat?


Nálunk is tele volt az osztály ilyen gyűlölködő szardarabokkal, akik csak az alkalmat keresték, hogy belekössenek a másikba, és amikor egyszer hibázik az illető, akkor rászállnak. És bele sem gondol az ember, hogy ezzel milyen fájdalmat lehet okozni.

2023. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!