Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Terrorizálják a lányomat egy...

Terrorizálják a lányomat egy régi ügy miatt mai napig?

Figyelt kérdés

17 éves a lányom, egy olyan osztályban van, akikkel első óta együtt vannak. 26 fős osztály, semmi gond nem volt, tündéri első nyolc év volt nekik, kedves gyerekek, tanárok, szülők. Aztán három éve a lányom egy piti ügyben elmondta, hogy 11 gyerek nem csinált házit, és úgy másolták, mindezt azért mondta el, mert ő rengeteget dolgozott vele, és ha minden igaz, a padon hagyott füzetéből kimásolták.

Azóta mi már mindent bejártunk, de a lányom egy idegen test lett az iskolában, a távolság miatt máshova vinni nem tudjuk. Szülőkkel, tanárokkal, igazgatóval, már mindenkivel beszéltem, beszéltünk, egyenként, többel egyszerre, de semmi hatása. Évzárón a padjára festette valaki, hogy "vamzer".

Mit csináljunk?



2023. jún. 24. 15:45
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
27%
Semmit sem kell csinálni. Ezek a "gyerekek" semmirekellő szar emberek, nem is kellenének "barátnak". Irigyek a lányodra amiért okosabb, szorgalmasabb de addig jó volt/jó lenne havernak amíg le lehet másolni a háziját. Nem köteles odaadni, de ha még nem is kérték hanem ellopták akkor még abszolút jogosan haragudott meg és jól tette hogy beköpte a tolvajokat. Remélem kaptak is egy 1-est.
2023. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
88%
Kolesz is létezik. Tehát nem olyan lehetetlen az iskolaváltás
2023. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
16%
26os igen egy spicli valóban ártatlan.
2023. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
81%
33. Fhuuuu ha, micsoda probléma lesz abból.. 11 hülyegyerek kapott egy házi feladat hiányt.
2023. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
32%
33# Ja hát ez tényleg ok rá,hogy egész életében szenvedjen.:D Te biztosan soha életedben nem csináltál semmi hülyeséget. De ügyes vagy,tapsot rá!:D Ha meg csináltál remélem 4 évig kaptad érte az ívet, akármilyen pitiáner ügy volt,mert ez bizony pitiáner. Kaptak max egy egyest (sajnos nem többet a kis sunyik),nem kirúgták őket vagy nagyobb horderejű dolog. De nehogy az életben kapj majd egy ilyen kis sunyi kollégát melléd, remélem csendbe leszel és dolgozol helyette.:) Mert ha kinyitod a szád spicli vagy. Gondolom te azt is végignéznéd ha ok nélkül előtted vernek meg valakit,csak hogy ne legyél spicli... Állj be a sorba,az olyan kis különleges és egyedi.:D
2023. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
63%
Jól tette a lányod ! Az igazságérzetem nekem is tiltja, hogy elnézzem az ilyesmit. Pont tegnap jelentettem a főnöknek, hogy a 4 szakból egyedül én takarítok a területen. Többek között ezt tettem szóvá. Ha spicliség, ha nem, a franc sem fog mások helyett is dolgozni. Főleg nem egy huszonéves csaj után. Iskolában is jelentettem a lusta, csaló dögöket. Utálom azokat, akik tisztességtelenül jutnak ugyanoda, mint mondjuk én kemény munkával. Én is ki lettem ott közösítve érettségiig, de kit érdekel. Ilyen emberek barátsága amúgy sem kellett. Asperger szindrómásként nagyon jól elvagyok egyedül is. Munkahelyemen is csak az érdekel, hogy a főnökség kedveljen. Nem Jolikától vagy Palitól kapom a fizetést.
2023. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
55%
Az egy dolog ha én megnegedem egy-két barátnak hogy lemásolják rólam, de nem azért vagyok, hogy ingyen balek legyek egy csomó nyomoréknak, akiknek még képes feljebb állni. A lányodnak valahogy határozottabban kellett volna kezelnie ezt a dolgot, mert végső soron neki volt igaza. Ezt azok is érzik jól, akik most piszkálják. Ilyen esetben az a legjobb, ha megtanulja használni a hangját, vagy ha túl messzire mennek, az öklét. Igenis meg kell védenie magát, a tanárok nem fogják (és azzal se teszel jót ha te próbálkozol)
2023. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
14%

Kíváncsi vagyok, hogy akik itt bátorítják azokat a hülyegyerekeket, otthon mit mondanak a gyereknek..


- És mi történt ma a suliban, kisfiam?

- Semmi érdekes, ma is bántottam ok nélkül egy osztálytársamat.

- Miért?

- Hát mert.. mert.. 3 éve csinált valamit.

- Jólvaaaan, ügyes vagy!

2023. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
20%
38. Hiába pontoztok le, akkor sem lesz ez helyes dolog. A hülyegyereketek meg inkább írják meg a leckét otthon időben cigizés, meg piálás helyett, aztán nem kap hiányt.
2023. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
9%
35# vagyok. 38-as. Ezen én is elgondolkoztam.:D De gyanítom troll tinik pontozgatnak le,biztos nem értelmes szülők. Legalább is bízok benne,hogy nem,mert nem örülnék,ha a gyerekem egy közösségbe járna ilyen undormány szülők gyerekével. Ha még is nők,akkor sajnos a társadalom szégyenei.:(
2023. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!