Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Terrorizálják a lányomat egy...

Terrorizálják a lányomat egy régi ügy miatt mai napig?

Figyelt kérdés

17 éves a lányom, egy olyan osztályban van, akikkel első óta együtt vannak. 26 fős osztály, semmi gond nem volt, tündéri első nyolc év volt nekik, kedves gyerekek, tanárok, szülők. Aztán három éve a lányom egy piti ügyben elmondta, hogy 11 gyerek nem csinált házit, és úgy másolták, mindezt azért mondta el, mert ő rengeteget dolgozott vele, és ha minden igaz, a padon hagyott füzetéből kimásolták.

Azóta mi már mindent bejártunk, de a lányom egy idegen test lett az iskolában, a távolság miatt máshova vinni nem tudjuk. Szülőkkel, tanárokkal, igazgatóval, már mindenkivel beszéltem, beszéltünk, egyenként, többel egyszerre, de semmi hatása. Évzárón a padjára festette valaki, hogy "vamzer".

Mit csináljunk?



2023. jún. 24. 15:45
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

1. Vannak, de a helyzet ugyanaz, a hozzáállás ugyanaz.


Ott tesznek keresztbe nekik, nekünk, ahol csak lehet, szóban zaklatás, de múltkor mémeket rakosgattak ki rólam, mikor a szülőin jeleztem az ügyet.

Gimi nincs a környéken, csak szakközép.

2023. jún. 24. 17:51
 12/47 anonim ***** válasza:
59%
Akkor vigyed szakközépbe! Veled van a probléma nem a másik kb 30 gyerekkel!
2023. jún. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
És mi van a maradék 14 emberrel? Van barátja/barátnője az osztályban?
2023. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
Nincs már, mindenki beállt a többi mögé, gyakorlatilag a tanári kar elpárolgott, és a nyugdíjas óraadók alig foglalkoznak az iskola oktatáson kívüli rendjével, vagy még azzal sem.
2023. jún. 24. 18:08
 15/47 anonim ***** válasza:
70%
Ennyitől biztosan nem terrorizálnák még.
2023. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
75%
13, ezért mondtam hogy valószínűleg nem egyedi eset, csak ez volt a töréspont az osztálynak. vagy csak erről számolt be kiscsaj odahaza. az összetartó, stabil közösségek ilyenkor azért zárnak egy emberként, mert ha a csak a háziról köp, akkor köpni fog a puskákról, a hiányzások valódi okáról, hogy mit mondanak a gyerekek egymás között a tanárokról, hogy mi történik az osztálykiránduláson ha a tanár elvonul aludni... és ha eljátszotta a bizalmukat, és láthatóan visszaszerezni se akarja, akkor minek nyissanak felé?
2023. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
92%
30 km-re nincs másik gimi ... Na ne mesélj!
2023. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
18%

Azért álljon már meg a menet. Mi az hogy köp?:D Tanulni kellene másnak is,vagy vállalni az egyest. Az ilyen idióták nem tesznek amúgy se hozzá semmit és semmire nem viszik az életben,ennyi lesz a max örömük. Nálam is volt ilyen osztálytárs jó pár..elmondjam mire vitték az életben?:D 30+-osok és 0 eddig az életük. Lézengnek,piásak,stb. Ja,a munkahelyen is vannak ám ilyen gyökerek,de a jobb helyeken a főnök repíti őket:) Szerencsére!

Az meg aki azt írja ok nélkül nem csesztetnek senkit, hát pedig de...aki volt gimis az tudja milyen baromságok mennek ott. Életem legjobb iskolája felnőttképzésen volt,oda nem állatok jártak. Engem volt hogy azért kinéztek,mert nem volt szófosásom,tanultam,ennyi. Nem tetszett nekik,hogy csendesebb vagyok. Aztán mikor kinyitottam a szám,akkor az. De volt akinek nem tetszett a ruházata, szegényebbek voltak,ott is évekig piszkálták. Rengeteg ilyen volt és nem csak velem. Attól,hogy csendesebb voltam,mulya nem,ugyhogy egy ilyen eset után a nyelvével töröltem volna fel a padot. Bár nekem megvolt a magam társasága,akiknek normálisak, most felnőttként is. Na most meg jó lett volna a protekció az egyik ilyennek,de az én érdemem,amit annak tartok az,hogy nem felejtek. Úgyhogy tőlem irogathat. :D Most már jó volnék persze.

Kérdező, én is a suli váltást javaslom egyébként. Ha egy munkahely is szar, vált az ember. Vagy kibírja és leszarja. Ha pedig személyiségi jogokat is sértenek képekkel internet,biztos feljelenteném. Ez igazából így is már zaklatás.

2023. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
21%
Ja és 17#,18 vagyok. Olyan kisvárosban nőttem fel,ahol bizony nem volt a közelbe másik gimnázium,abba az egybe is utazni kellett... Most megyeszékhelyen élek már,itt elképzelhetetlen ez nyilván. :D
2023. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
88%

Mivel az édesanyának sincs eszköze az életre, mert idegeneket kérdez, a lánynak hogy lenne.

Családterápiába kell menni és iskolaváltás. Létezhetetlen, hogy nincs másik iskola. Ha messzebb is van, erre való a kollégium. Csak ugye ahhoz belsőleg meg kell edzeni magatokat.

2023. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!