Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy néha nem megyek suliba?

Figyelt kérdés

Eddig 2 teljes napról és pár óráról lógtunk el 4-en(a legjobb barátnőm,a barátja,a fiúja legjobb barátja,akibe bele vagyok zúgva... és én).

Általában ha nem vagyunk a suliban,akkor elmegyünk annak a srácnak a házába,aki tetszik,mert a szülei jogászok és sokszor nincsenek otthon és a srácnak van egy saját emelete a házban,ahová a szülei nem nagyon mennek fel,szóval így ott vagyunk,de néha elmegyünk sétálni,képeket csinálni vagy moziba.

Nem olyan fontos órákat hagyunk ki,csak tesi,rajz és informatika,mert ezeket szétunjuk az agyunkat.

De a tanár mondta,hogy most már kéne az igazolás,különben beírja az igazolatlanokat.


Nem tudom,hogy mit mondjak anyának...Ő ráadásul az egyik napon,amikor nem mentem be suliba,akkor itthon volt,szóval gondolok leesik neki,hogy nem haza jöttem :/



14L


2011. nov. 12. 08:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nem fogok se a mekiben dolgozni,se takarítónő lenni,mert már szinte bent vagyok az álmaim gimijében(nyelvvizsgám van,kitűnő tanulmányi eredmény a 8 év során,versenyeken nagyon jól teljesítek,a tanárok szeretnek és apu mondta,hogy ha mégis rossz lenne a felvételim,akkor is el tudja intézni,hogy bekerüljek abba a suliba,nem kell emiatt is paráznom).


A pénz nem gond igazából,de most anya egyébként is haragszik rám,mert nem mondtam el neki,hogy elmegyek moziba és pár helyre a barátaimmal,hanem azt mondtam,hogy mamáéknál alszok,de nem is mentem a házuk közelébe se és kiderült,mert anya másnap reggel elment mamáékhoz,de nem voltam ott.



Amúgy a tanár van,hogy hetekig várja az igazolást és végül elfelejti...

2011. nov. 12. 15:27
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
hú legyél büszke rá,hogy az apád intézi el a sulidat... az hogy kitűnő vagy még nem jelenti azt hogy intelligens és okos vagy,nem mellékesen a gimi még semmi végezd el menj fősulira és utána járhat a szád,ha mindent elvégeztél,attól hogy bekerülsz a gimibe simán lehetsz takarító pláne ha majd ott is elmész az "unalmas" órákról
2011. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

hát, nekünk a suliban az a rendszer, hogy ha van igazolatlanod, akkor behívják a szülőt... szóval ha nálatok is így megy, inkább neked kéne elmondanod anyukádnak.


Egyébként meg nem kéne ennyire elbíznod magad a jövődet illetően, ismerek olyan lányt, aki szinte a legjobb, legokosabb volt mindenből, aztán bekerült egy társaságba, lógott, drogozott, ivott, hát ezután többé már nem volt ugyanaz. Most, hogy jövőre mész gimibe, mégjobban oda kéne figyelned, nem biztos, hogy apád olyan nagyon simán el tudná intézni, mint te gondolod. Ha meg mégis bekerülsz, akkor a gimi, ahová mész, megnézi az előző évek beírásait, jegyeidet, mindent. Szóval ha be is kerülnél apád protekciójával, simán kidobhatnak onnan...


szintén 14/L (idén mentem 9.-be)

2011. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem keseríteni akarlak, de a lecsúszottak ritkán indulnak a mélyből. Általában kitünő tanulók.

Oké apád benyom álmaid gimijébe, persze oda is el kell járni, mert igazolatlan órákkal onnan is kivágnak és hát tanulni meg teljesíteni is neked kell, de jó még azt is elhiszem vesz neked egy érettségit, és aztán? Vesz neked egy gyárat, ahol lehetsz igazgató?

Életed végéig nem nyomhat apukád be mindenhova. Nyilván apád még a kommunizmusból itt maradt őskövület, mert ez akkoriban volt, hülye gyereket benyomni poziciókba, de ma már nem megy, teljesítmény nélkül.

2011. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nem apa fogja elintézni,hogy oda járjak,az csak a legvégső eset,mivel együtt teniszezik a sulinak az igazgatójával és jóban vannak.

Csak azért mondta,hogy megnyugodjak,ne idegeskedjek a felvételi miatt.

Az órák,amikről ellógunk unalmasak.Rajzon mindenki beszélget és soha semmit nem csinálunk,tesin minden órán ugyanaz van,infón pedig vagy netezünk vagy ppt-t csinálunk.Inkább pihenek meg hülyülök a barátaimmal,mint hogy ott üljek a sok idióta között...

2011. nov. 12. 18:12
 16/20 anonim ***** válasza:
65%

Hát gratulálok neked! :)

Ennyire azért nem kéne elszállnod magadtól , de mondjunk egy ilyen elkényeztetett kislánytól mint te, mi mást is lehetne várni?

Most még csak lógsz a suliból de ha majd munkába kell járni?Akkor is azt mondod majd- Kösz de nem.Apucinak előbb vagy utóbb elege lesz majd.

Szóval szerintem tényleg kicsit vissza kéne venni, mert nem jó irányba haladsz.Túl könnyen veszed az életet, pedig egyáltalán nem az.Egyszer,nagyon nagyot fogsz koppanni.

(Ja azt egyébként még megsúgom, hogy az ilyen protekciós kölyköket mint te, nem nagyon szeretik az osztálytársak:S - ugyanis kiszoktak derülni az ilyenek.)

2011. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%
uhh lemaradtam, hogy 14 évesen no smink,no hajfestés, nó lógás, no mozi, no mcdonalts+helyette tanulás
2011. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
75%
Most muszáj nekem leírnom, amit az előttemlévők nem akartak kimondani? Egy elkénysztetett, beképzelt liba vagy. Nagyon remélem, hogy utcaseprő vagy tescós eladó leszel.
2011. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy lesz utcaseprő meg Tescos eladó.

Vagy dubajozó modell lesz

vagy

VV Veronika/Seherezádé/Anikó értsd oda.

2011. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
80%
mikor lógsz előtte nem gondolod, h kell igazolás is ?
2011. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!