Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj, hogy ha 10 évesen sminkel...

Baj, hogy ha 10 évesen sminkelem magam?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom a sminket a bőrápolókat és a körömlakkot, persze csak mértékkel használom, és a suliban meg csak körömlakk... De ez szerintetek baj ilyen korán? Vagy ink előnyös. A válaszokat előre is köszönöm.
2010. szept. 12. 21:45
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Háát... ySzeretem a sminket és jól érzem magam amikor rajtamvan. Nem is teszek 4 kiló arcpúdderrt az arcomra... Csak egy kicsit,...
2010. szept. 12. 22:30
 12/37 A kérdező kommentje:
Hááát tényleg kéne már... :O Egy fél óra múlva megyek... magy negyed óra inkább...
2010. szept. 12. 22:32
 13/37 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is láttam részeket a H2O-ból 30 éves fejjel, és tetszett! Mi ezzel a baj? "öreg" létemre is szórakoztatott:) amelyik osztálytársnőd tagadja, hogy szeretné, tuti az összes részt látta! A másikról, amit irsz, fogalmam sincs, de nem ezektől vagy gyerekes, hanem mert tíz éves vagy:) emlékszem, hogy akartam ilyen koromban tetszeni már a fiúknak, akkor azok a pólók voltak menők, amikből kicsit kikandikált a has:) hordta is minden vékony lány! Én nyolcadikos koromban biztosan tudom, hogy kihúztam a szemem és volt temperafehér körmöm, nem rövid! De mivel kitűnő tanuló voltam, senki nem sikított a külsőm miatt. Nem voltam én feltűnő, de hát azok a körmök... Vigyázz a bőrödre, a pattanások normálisak ebben a korban, működnek a hormonjaid, szerencsére! Ne nyomkodd őket, főleg ne koszos kézzel/körömmel, vegyél a DM-ben vagy gyógyszertárban megfelelő arctisztitó szert és jobb lesz. A púder, alapozó méginkább betömi a pici lyukakat az arcodon, igy még ragyásabb lesz! Szóval csak óvatosan:)
2010. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
A púdert nem úgy értettem. Nekem annyi, hogy szemceruza, szemfesték, rúzs és kész. púdert nem használok. Am mondom anyukámnak, hogy vegyen rá valamit, de ő csak azért is kinyomja :S Azt mondja, hogy azok nem segítenek...
2010. szept. 12. 22:37
 15/37 anonim ***** válasza:
Simán besétálsz a DM-ne a barátnőddel és megkéred az eladót, hogy segitsen szert választani. Ehhez anyukád nem kell.
2010. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Jó, oké (:
2010. szept. 12. 22:41
 17/37 anonim ***** válasza:
74%
Húú az nem jó,hogy kinyomja,sérül az arcod.Vagy ö kozmetikus? Ha jól érzed magad a szemceruzával stb hát istenem legyen.Jó éjt menjél mostmár aludni:) az én 13éves gimnazista fiam már álom országban jár!!
2010. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Tessék aludni mostmár:) jóéjt mindenkinek!
2010. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

ma 22:42


Csak hétvégéken szoktam, kivéve a körömlakkot, mert azt minden nap szoktam. Amúgy nem szóltak bele.



Jó, megyek aludni... Úgyis kéne már...

2010. szept. 12. 22:46
 20/37 anonim ***** válasza:
A témakör is jó választás volt... ;)
2010. szept. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!