Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj, hogy ha 10 évesen sminkel...

Baj, hogy ha 10 évesen sminkelem magam?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom a sminket a bőrápolókat és a körömlakkot, persze csak mértékkel használom, és a suliban meg csak körömlakk... De ez szerintetek baj ilyen korán? Vagy ink előnyös. A válaszokat előre is köszönöm.
2010. szept. 12. 21:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
A sminkkel elveszik a természetes szépséged!!!
2010. szept. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Igen csatlakozom:)

Kisgyerekese témakörben irtad ki a kérdésed.Tehát te magad is kisgyereknek érzed magad ezzel szemben sminkelsz.

Minek??

Én nem engedném az tuti, még hétvégére sem teljesen felesleges, anyád is inkább kozmetikushoz cipelne el téged..

Majd ha nagyobb leszel mondjuk egy 20évvel akkor azért fogod sminkelni magad hogy fiatalabbnak látszódj, de 10 évesen azért hogy idősebbnek?

hááát nemtudom,anyukáddak beszéld meg..

2010. szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
A 07:18-as vagyok. Aki engedi a kislányát ilyen fiatalon sminkelni, az azt sugallja neki, hogy smink nélkül nem lehet szép.
2010. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés szerintem csak kamu. Egy 10éves kislánynak vasárnap este kétlem, hogy bárki is megengedné, hogy internetezzen. Én tuti nem hagynám. Ráadásul iskola előtti nap? Elég gyanús...
2010. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

ma 12:49


Nem szabadNA interneteznem, de mégis szoktam a takaró alatt. Am kibirom 6 óra alvással...

2010. szept. 13. 15:33
 26/37 anonim ***** válasza:
48%
lol... 10évesen smineklni? én ebbe a korba bnőmmel bogarakatgyűjtöttem és kényelmes fiús pólkat hordtam xD ... de úgylátszik már a kisp*csáskodás a menő -.- ... nekem még most s jutna eszembe sminkelni 14/L
2010. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

én most 13 éves vagyok,és van egy osztálytársam aki már elég régóta sminkeli magát(megjegyzem ő csúnyán is!)de ha nem csúnyán akkor is kinéznénk. valahogy minket idegesít ez. szerintem tök felesleges. otthon persze nyugodtan kisérletezz nem azzal van a baj.de suliba szerintem felesleges.. 6ban vmiért kitaláltam h a szempillaspirál minimum,és mien gáz anélküle. minden nap spirálozgattam a szemem. anyu nem engedett többet,mert h beszólnak a suliba stb. hisztiztem is emiatt. aztán 7be rájöttem h a smink nélkül még szebb egy lány. és örülök is h akkor nem engedték,nem sminkeltem magam és nem néznek úgy ki mint azt a bizonyos osztálytársat. lakk az szokott lenni a körmömön,de az sem mindig..

14/L (most 8.os)

2010. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ne sminkeld magad, és ne este 11 kor feküdj le, hanem 8-9-kor az jót tesz a bőrnek is! Aludj sokat, játsz és meglátod smink nélkül is csodaszép leszel (6 óra alvás az semmi)
2010. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
jajj bocsi utcsó elötti vagyok,szóval 14 vok csak nem szoktam még meg h már ezt kell irni:$
2010. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Ne az alvásról beszéljünk. A játék az nem nekem való, mert nem szeretek játszani (kivéve csocsózni). De én ink az a fajta vagyok, aki zenét hallgat, kritizáljha a hüle öccsét, és a haverokkal lóg az utcán. És én 6 óra alvással bőven megvagyok. Am tehetek vmit az elen, hogy ne grimaszoljak mosolygás közben?
2010. szept. 14. 19:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!