Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj, hogy ha 10 évesen sminkel...

Baj, hogy ha 10 évesen sminkelem magam?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom a sminket a bőrápolókat és a körömlakkot, persze csak mértékkel használom, és a suliban meg csak körömlakk... De ez szerintetek baj ilyen korán? Vagy ink előnyös. A válaszokat előre is köszönöm.
2010. szept. 12. 21:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de elég kis butuska vagy, elég kiélt nő leszel kamasz korodra ha már : smink, kevés alvás, egész éjszaka net, sajnállak, mert én gyerekként sokkal értelmesebb dolgokat csináltam és gyönyörű gyerekkorom volt! 10 évesen én kinn bicikliztem, benn játszottunk az öcsémmel a katonáival, fociztunk, cseresznye fára másztunk stb. Eszembe se jutott ilyen hülyeség hogy sminkeljem magam, arra még bőven ráér az ember mikor már tényleg kell. Szerintem inkább anyukád a ludas, mert ő hagyja de ha neki jó hogy nem hagy gyereknek lenni akkor ez van.
2010. szept. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

10 évesen még olyan gyönyörű hamvas bőrötök van, hogy csak rontani lehet rajta hidd el! Én bármit megadnék ha olyan lennék mint 10 évesen!

29/L

2010. szept. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Nem is. Olyan ronda vagyok smink nélkül, hogy máris beokád az ember. Az orrom is túl nagy. És útálom az öcsémet. Cseresznyefára régebben másztam, most meg nincs kedvemm hozzá. Jah és az az én bajom ha "nincs gyerekkkorom"... Am mit számít az a gyerekkorban, ha sminkelem magam??? Mert ez lelkileg nem számít semmit... B*zdmeg, az nem igaz, hogya b őröm olyan szééééééééééééééép. Sztem naon ronda. Csak boszinak mutatnék jól. Muterom is mondja, hogy mijen ronda a bőröm...
2010. szept. 15. 18:50
 34/37 anonim ***** válasza:

A "ronda bőr" gondolom azt jelenti, hogy pattanásos az arcod. Ez tényleg nem túl szép, de lehet rajta segíteni. Nekem is volt egy barátnőm, akinek korán lettek pattanásai, de aztán elvitte az anyukája kozmetikushoz, és egy idő után tök szép lett a bőre.

Szerintem az is nagyon jó lenne, ha megkérnéd anyukádat, hogy vigyen el bőrgyógyászhoz, van pl. gyermekbőrgyógyász a gyerekkórházakban, azok nagyon kedvesek, és nem csinál semmi,t csak megnéz és felír valami krémet, ami segíteni fog, és gyönyörű leszel. :)

A sminkkel amúgy az a baj, hogy egyrészt öregít, másrészt nagyon hozzá tudsz szokni, és azt fogod hinni, hogy már nem is vagy anélkül szép. Pedig de!

A körömlakk szerintem nyáron simán mehet, a suliba meg ha nagyon akarsz valami átlátszót, halvány rózsaszínt. A sminket meg felejtsd el, hidd el, nevetséges látvány egy szép 10 éves kislány kisminkelve, még tényleg ráérsz vele. Ha nagyon szereted, akkor otthon próbálgasd, fesd ki magad, aztán mosd le, mert nem tesz jót. Esetleg használj valami szép gyümölcsös labellot, azoknak szép színük van, és ápolják is a szád, és akkor máris "sminkeltél" (gyakran én is ennyi "sminket" hordok). ;)

16/L

2010. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
kedves kérdező,az utolsó válaszod alapján,ha ennyire meg van a véleményed,miért kérdezel minket?
2010. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

ma 21:00


Mert kíváncsi vagyok.

2010. szept. 15. 21:11
 37/37 anonim válasza:
Szerintem nem baj, fontos hogy egy lány törődjön a külsejével! :)
2017. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!