Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok mesélni hogyan...

Tudnátok mesélni hogyan zajlott le a válás külföldi partnerrel, ha mindketten akarják a gyereket?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk, ahol a férjem született. Egyre inkább úgy érzem nem tudok vele élni. Egyszer már rávettem magam, hogy elmondjam neki, hogy nem akarom folytatni a házasságunkat, akkor azt mondta:

-Mivel itt nekem nincs állásom, jövedelmem ezért neki fogják adni a gyereket.

- Meg fogja vétózni, hogy bárhová máshová költözzek a gyerekkel. (nekem itt nincs jövőm nem tudok egyedül megállni a lábamon)

- Ha megpróbálkozom az összes félretett pénzünkkel perelni fog engem.

Kihátráltam a válásból, most elvileg dolgozunk a házasságunkon, de nem hinném valaha meg fog változni. Mivel tudom ilyen szar helyzetben mégis a saját előnyömre fordítani a helyzetet? Magyarországon házasodtunk, ha ott adom be a válókeresetet, le tudják olyan gyorsan bonyolítani, hogy ne legyen ideje megjelenni? Van esély rá hogy megkaphatom a gyereket 100%-ra? Félek a férjemtől, ha rosszul sül el, akkor bosszút fog rajtam állni.



febr. 19. 15:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
92%
A másik szülő engedélye a külföldre koltozeshez
febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudsz elhelyezkedni?
febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:
Ha bármilyen szerencse folytán nekem ítélik teljes felügyeletre, utána se?
febr. 19. 15:34
 14/62 anonim ***** válasza:
100%

"valószínűleg az apának is fognak ítélni valamennyi láthatást, de ha meg tudod győzni, hogy félsz, hogy el fogja rabolni tőled a gyereket külföldre, akkor talán megtagadják tőle"


Konkretan azt javaslod a kerdezonek, hogy rabolja el a gyereket, es vigye kulfodre. Mert ha Szerbiaban elnek, akkor Magyarorszag kulfold. Ez nagyon rosszul fog mutatni a birosagon.

febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
96%

Miért nem tudsz egyedül megállni a lábadon? Dolgozol valamit? Ha nem, akkor azzal kezdd, hogy dolgozz. Első körben muszáj lesz az országon belül magadhoz venni a gyereket.

De egyébként biztos, hogy ha hazajössz, magánál tartja a gyereket, tud vele mit kezdeni? Vagy van segítsége, aki neveli? (Csak mert az ilyen alakok a gyerekeket zsarolásra szokták csak használni, nem mindig tudnák megoldani a nevelését).

febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
0%
#4 vagyok, nem tudtam, hogy mióta élnek, hol. Úgy képzeltem, hogy Magyarországról költöztek ki nemrég. Nyilván így ne.
febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
100%

Kulfoldon elek, elvaltam, ugy irom ezt.


Miert nem tudsz dolgozni ?

3 ev alatt nem tanultal meg annyit a nyelvbol, hogy elmenj takaritani, vagy gyarba ?

Ossze kell szedned magad, ne is haragudj, de felnott no vagy. Igenis menj el es keress munkat, kerteszkedes, takaritas, konyhai kisegito, ezekhez nyelv sem kell.

Nezz utana az anyaszalloknak ott.

En 10 honapot laktam anyaszallon kulfoldon, minden orszagban kell lennie.

Vedd fel a kapcsolatot a vedonovel, akarhogy is hivjak ott, az lenyegtelen, valami csaladvedelmis szemely ott is van.


A fickonak is csak a szaja nagy, nem ugy mukodik, hogy nala lesz a gyerek, hacsak nem vagy drogos, beszamithatatlan stb.


En azt csinalnam, hogy elmennek surgosen dolgozni, gyujtenek, majd alberletet keresve elmennek, beadnam a valopert.

febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:
Már évek óta próbálok elhelyezkedni. Nem beszélem a nyelvet, nem akarnak sehova. Szakmailag szerintem jónak számítok, de nemzetközi piacon minden állásra 300+ jelentkező közül kell bekerülni. Magyarországon próbaképpen megpályáztam állásokat, mindet megkaptam volna. Vagy ha költöznék máshova.
febr. 19. 15:43
 19/62 A kérdező kommentje:
Nem engedi hogy saját pénzem legyen.
febr. 19. 15:45
 20/62 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem dolgozol a 4 eves gyerek mellett? Mibol tervezed eltartani, ha neked itelik? A kulfoldre koltozeshez meg gyamhatosagi engedely kell, es bizonyitanod kell, hogy el tudod tartani a gyereket, es legalabb olyan eletszinvonalat tudsz neki biztositani, mint eddig volt.
febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!