Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hiszti. Ti inkább kerülitek a...

Hiszti. Ti inkább kerülitek a problémás helyzeteket, vagy jobb, ha minél többször találkozik vele és megtanulja kezelni?

Figyelt kérdés

Ha tudod valamiről, hogy legtöbbször hisztit vált ki a gyerekből, tudatosan kerülöd, vagy inkább direkt nem?

Gondolok arra pl, hogy egy konkrét üzletben mindig gond van, inkább arra sem mész?


2015. máj. 26. 10:38
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Nem mindig hisztizik, csak akkor, ha talál valamit, amit nagyon szeretne. Ez lehet akármilyen kis vacak, ami valamiért megtetszik neki. A hiszti abban merül ki, hogy bőgni kezd, nem akarja letenni, nem akar eljönni onnét. Olyan igazi földhöz verős még csak egyszer volt szerencsére, ennyire nem szokott durva lenni.


A fontos dolgokban nem szoktam engedni neki, reggel indulunk, amikor mondom, ha megyünk haza, akkor megyünk haza, de nem akarom állandóan végigrángatni az üzleten vagy a parkon.

Egyébként nem rossz gyerek, lehet vele menni boltba, múzeumba, nem rohangál vagy pakol szét mindent. Csak időnként (gondolom, mint minden más gyerek) kibukik, ha valami nem úgy van, ahogy elképzelte. Tudom, hogy ez normális, tudom, hogy nem szabad neki engedni, de nem mindig egyszerű.

2015. máj. 27. 11:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!