Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az ingyenes óvodai étkezéshez...

Az ingyenes óvodai étkezéshez miért kérnek tőlünk jövedelemigazolást?

Figyelt kérdés

Több szempontból is megjárna nekünk:

-a nagyobb 9 éves testvér tartósan beteg, tehát a családban nevelünk tartósan beteg gyermeket

- a havi bevétel négyünkre 300.000 Ft, tehát nem éri el a 89.ooo Ft- ot az egy főre jutó jövedelmünk

A nagyobbik gyermek tartós betegségéről igazolást vittem, ennek ellenére a férjemtől és tőlem jövedelemigazolást kérnek és még az Államkincstártól kapott havi bevételekről folyószámlakivonatot.

Azt olvastam nem kell semmiféle igazolás majd, hanem önbevallás alapján megy majd az ingyenes étkeztetés az oviban... csak felesleges köröket nem szeretnék a munkaügyre, pláne a folyószámlakivonatot bemutatni!


2015. aug. 25. 14:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:

60%-os, délután óta azon töprengek, vajon milyen munkahelyen dolgozhatsz, ahol annyira, de annyira jól keresel, hogy nem győzöd itt tömjénezni magad órák óra! Nem tűnsz okos nőnek a szememben, sőt:S


Baromi rossz a szemléleted. Te csóró voltál, lenézed az ingyen étkezőket, de nekem már kezd úgy tűnni, irigyled tőlük. Hiába tagadod. Ellenszenvesek a megnyilvánulásaid...

2015. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
60%
Annyira nem különös az én munkàm, egy ingatlanközvetítő irodàban vagyok.Férjem fizetése az ami megnyomja a bevételünket.De mindegy is ez az egész, mindenki úgy csinàlja, ahogy neki jó.Aki sok gyereket akar, sokat szül, aki úgy érzi, egy gyermeket tud felnevelni (az àllam nélkül) az annyit nevel.
2015. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
0%
Köszi:) Jól sejtettem, hogy nem a te fizetéseddel villogsz itt;)
2015. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
54%

Mi az hogy nem az én fizetésemmel?Azoknak az anyukàknak is van férjük, akik igénylik az ingyen ovit.Ha közös gyerek van, akkor nem közösen kell gondoskodni arról, hogy ne az àllam fizesse az óvodàjàt?De, ketten kell róla gondoskodni.

Szomorú, hogy aki hàrom gyereket szül, biztos fix magàban, hisz az àllam majd segít.Áhh...Nem vitàzom.

2015. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
8%

Nekem egy gyerekem van,de nem villognék a férjem pénzével ilyen ellenszenves módon,hiszen ha rajtad múlik,akkor a gyereked ugyanolyan csórón nő fel mint anno te nem igaz? :) még szerencse,hogy apuka jól keres.

Az előző válaszom meg gondolom azért töröltetted mert fáj az igazság...

2015. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:

60%-os, tipikus példája vagy annak, aki elfelejtette, honnan jött!

:))


Nehogy még koppanjál! A férjed leléphet, kereshet jóval kevesebbet stb. Netán teherbe eshet ikrekkel.

2015. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
eshetsz.
2015. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
44%

Nos, a férjem 30 évvel idősebb mint én, nem hiszem hogy annyira futkosni van még kedve.

Màsfelől, a vilàg legboldogabb embere én lennék, ha ikrekkel esnék teherbe.

2015. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
Úgy legyen, kívánok neked mindjárt hármasikreket. Elég, vagy kevés?
2015. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
Hàrmasikrek? Nem bírnàm szerintem.
2015. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!