Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Akinek autista a gyereke de...

Akinek autista a gyereke de nem gondolta volna előtte, annak milyen tünetek alapján bizonyították be a szakértők, hogy mégis az?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen nem bírom felfogni, elfogadni, hogy autista lenne a lányom. Nem problémamentes, de egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ennyi miatt már autistának "szakértsék".

Aki hasonló cipőben jár/t, mik voltak és milyen súlyosak a tünetek?


2011. máj. 15. 15:05
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Most olvastam végig a kérdésedet és a válaszokat. Érdekelne mi van veletek, hogy vagytok?
2015. szept. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A kislanyom egy hős, egy tündér. Mindent vegigcsinalt velem amit csak kieszeltem. Tavaly ugyan a Vadaskertben még autizmusrol szolo papirt kaptunk, azt eldugtam fiokba, a tanulasi bizottsag egeszsegesnek nyilvanitotta. En tudom, hogy autista, masok max neha picit kuloncnek tartjak, de szerencsenkre annyira szep es kedves, hogy elnezik neki ezt mindenhol. Normal iskolaba jar es kituno tanulo. Vannak baratai is. Halas vagyok neki is es a sorsnak is, hogy teljes eletet elhetunk imke es belyeg nelkul.
2015. szept. 19. 14:42
 53/53 anonim ***** válasza:
De jo, hogy irtal. Ezek szerint tobbszor vissza kellett menni a vadaskertbe? Milyen fejlesztesekre jartatok? Es mi lett a ferjeddel?
2015. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!