Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, hogy ne apadjon...

Mit csináljak, hogy ne apadjon el a tejem?

Figyelt kérdés
1honapos a kisbabám, 3hétik csak fejtem, mert korházba volt. Akkor rengeteg tejem volt, de most, hogy szopizik folyamatosan kevés a tejem. Potolnom kell. Mit tegyek? El fog apadni?
2009. jún. 3. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Igyál sokat és egyél izletes,finom ételeket,amenyi jólesik:-)Persze módjával,de hidd el,működik.

Tedd minél többx cicire.

A tejtermelődés a kereslet kínálat elvén működik,sokat szopcsizik,sok fog teremelődni.Tapasztalat:-)

A lényeg,hogy Minden FEjben Dől el:-)

KisFiam 1 éves,és még napi 3-4 x szopcsizik:-)

Boldog babázást:-)))

2009. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden szoptatás után fejd le, amit meghagyott. Teljesen ürítsd ki azt a melledet, amiből szopott a babó. Lehetséges, hogy csak addig van kedve szopizni, amíg könnyen jön a tejecske, aztán lusta a továbbiakra, még akkor is, ha nem lakott jól. Könnyebb dolga volt, míg lefejve kapta.

Ezen kívül ihatsz tejszaporító teákat (Laktoherb, Fitolac) szedhetsz homeopátiás bogyókat (urtica urens, ricinus communis, alacsony potenciálban, a gyógyszertárban is mondd, hogy mire kell. A nagy potenciálú apasztja a tejet). Igyál sok folyadékot és teremts nyugis környezetet magatoknak, amennyire csak lehetséges.

2009. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dettó igy vagyok még a hét is egyezik kivéve hogy én szoptattam a 3 hétben.

Most meg egyik napról a másikra alig van. Homeós bogyót szedek, Laktoherbet iszok és állandóan cicin van a baba. Nagyon izgulok félek én is hogy elapad, de sok lelki támogatást kapok. Reméljük minden rendbe jön. Legjobbakat neked is!

2009. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!